SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Zaginięcie Jowity! Co się stało z Jowitą?

Pierwsza miłość. Zaginięcie Jowity! Co się stało z Jowitą?

29.09.2015, godz. 10:10
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Chora na raka Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" przeczuwa, że wkrótce umrze. Nadzieja na to, że pokona złośliwego chłoniaka i wyzdrowieje zgasła w niej kiedy dostała nowe wyniki badań, które wykazały nawrót choroby nowotworowej. W 2140 odcinku "Pierwszej miłości" załamana Jowita znika z "Kinga Fitness" i nie daje żadnego znaku życia. Radek (Mateusz Banasiuk) z przerażeniem odkrywa, że jego ukochana znów choruje.

"Pierwsza miłość" odcinek 2140 - wtorek, 29.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Jowity z "Pierwszej miłości" znów daje o sobie znać! Niestety po kilku miesiącach leczenia, intensywnej chemioterapii i radioterapii złośliwy chłoniak kolejny raz atakuje Jowitę!

W 2140 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita nie może się pogodzić z tym, że los tak okrutnie ją doświadcza. Ucieka z klubu fitness Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), bo nie jest w stanie znieść pełnych litości spojrzeń przyjaciół.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Igor zabije swoją kochankę. Brutalne morderstwo w hotelu - ZWIASTUN

Nagłe zniknięcie Jowity budzi niepokój w Radku, który od razu rusza na poszukiwania ukochanej. Pierwsze kroki kieruje do mieszkania, ale tam jej nie zastaje. Radek domyśla się, że musiało się stać coś naprawdę złego. W przeciwnym wypadku Jowita nigdy nie opuściłaby otwarcia "Kings Fitness".

Kiedy odnajduje wyniki badań Jowity, a na nich wpis, że nastąpił nawrót raka wszystko staje się dla niego jasne. Zdruzgotany Radek wybiega na ulicy i woła ukochaną, ale nikt mu nie odpowiada, wokół panuje tylko głucha cisza. W jednym momencie zaczynają mu przychodzić do głowy najczarniejsze myśli, że być może Jowita popełniła jakieś głupstwo.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans

Dopiero w 2141 odcinku "Pierwszej miłości" Radkowi udaje się odnaleźć załamaną Jowitę, która nie może się pogodzić z tym, że los jest dla niej tak okrutny. Zabiera ukochaną do ich mieszkania i otacza troskliwą opieką. Choć nie daje tego po sobie poznać, zaczyna mieć chwile zwątpienia, czy Jowicie uda się wygrać walkę z rakiem. Robi jednak wszystko, by przekonać ukochaną do podjęcia leczenia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: