SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita załamana chorobą. Rak zabija Jowitę

Pierwsza miłość. Jowita załamana chorobą. Rak zabija Jowitę

25.09.2015, godz. 16:30
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Śmiertelnie chora Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" traci nadzieję, że wyzdrowieje i pokona raka! Nawrót nowotworu, który nastąpił w chwili gdy Jowicie zaczęło się wreszcie układać, to wyjątkowo okrutne zrządzenie losu. W 2139 odcinku "Pierwszej miłości" Jowita przechodzi chwile załamania. Ucieka z "Kings Fitness", bo nie radzi sobie z tym, że choroba znowu zaatakowała. Jak nigdy wcześniej boi się, że umrze...

"Pierwsza miłość" odcinek 2139 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Ostatnie wyniki badań Jowity, która dopiero co cieszyła się, że jest zdrowa, wykazały nawrót choroby nowotworej. Już kilka miesięcy temu lekarze zdiagnozowali u Jowity raka, ziarnicę złośliwą, ale wydawało się, że chemioterapia i radioterapia powstrzymały rozwój choroby. Niestety nowotwór nie daje za wygraną i znów zabija Jowitę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Chora na raka Jowita umiera! Tylko leczenie w USA może ją uratować

W 2139 odcinku "Pierwszej miłości" na kilka godzin przed otwarciem "Kings Fitness" ciężko chora menadżerka próbuje uspokoić Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), że trzyma rękę na pulsie, że ze wszystkim zdąży. Pełna obaw Kinga chce przesunąć datę otwarcia klubu.

Jowita zapewnia jednak, że nie ma żadnych powodów do obaw. Mimo najszczerszych chęci jej zaangażowanie jednak słabnie. Wyczerpana Jowita robi dobrą minę do złej gry. Traci energię i nie ma już siły, by walczyć o swoje życie.

W decydującym momencie wychodzi z klubu. Na ławce w parku rozmyśla o tym, co ją czeka. Zdaje sobie sprawę, że śmierć jest blisko, że leczenie może nie przynieść rezultatów. Na szczęście ma obok siebie Radka (Mateusz Banasiuk).

Zobacz: Pierwsza miłość. Igor mordercą! Karol wrobi Igora w zabójstwo - ZWIASTUN

Ukochany Jowity zabiera ją do domu i tam otacza opieką. Zapewnia Jowitę, że razem pokonają raka, że zawsze przy niej będzie, bez względu na wszystko. Nie daje po sobie poznać jak wielkim ciosem jest dla niego wiadomość, że choroba znów zagraża życiu Jowity.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: