SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita ma nawrót raka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Jowita ma nawrót raka - ZWIASTUN

22.09.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość odc. 2150. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ ipla.tv

Śmierć znów czyha na Jowitę (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość". Zaledwie kilka dni temu chora na raka Jowita cieszyła się, że nastąpiła remisja nowotworu i udało jej się wygrać walkę z chorobą. Niestety zły los znów ciężko doświadcza dziewczynę Radka (Mateusz Banasiuk), która w 2136 odcinku "Pierwszej miłość" dowiaduje się od lekarza, że nastąpił nawrót raka. Czy Jowita z "Pierwszej miłości" umrze?

"Pierwsza miłość" odcinek 2136 - środa, 23.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Choroba Jowity znów zagraża jej życiu! W przypadku ziarnicy złośliwej, czyli wyjątkowo groźnego chłoniaka to jednak nie powinno dziwić. Lekarka Jowity, profesor Gębowska (Teresa Gałczyńska) nie raz ostrzegała ją, ż to podstępna choroba, na którą leczenie może nie zadziałać.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Julka obudzi się ze śpiączki. Córka Marysi przeżyje

Ostatnie wyniki badań Jowity po serii chemioterapii i radioterapii wykazały, że udaje jej się pokonać raka. Złośliwy nowotwór znalazł się w fazie remisji. Szczęśliwa Jowita zaczęła z nadzieją patrzeć  w przyszość. Przyjęła propozycję pracy w fitness klubie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i została menadżerką "Kings Fitness". Do swojego zespołu przyjęła prawie wszystkich przyjaciół.

Praca pomaga Jowicie nie myśleć o chorobie. Znów jest taka jak dawniej - ambitna, nieprzejednana i ostra w kontaktach ze współpracownikami. Ale Jowita to profesjonalista w każym calu. Jeśli z pasją się czegoś podejmuje, to zawsze osiąga cel.

Patrz: Pierwsza miłość. Elżbieta Romanowska nową gospodynią księdza! Kazanowa wypędzi Paulinę z plebanii?

Niestety w 2136 odcinku "Pierwszej miłości" kontrolna wizyta u lekarza burzy szczęście Jowity, która ciężko pracując przed otwarciem "Kings Fitness" zyskała nową energię.

Wyniki badań pokazują, że rak znów jest w fazie rozwoju. Lekarz uprzedza pacjentkę, że tym razem muszą wprowadzić jeszcze bardziej agresywne leczenie. Ale Jowita jest załamana. Nie wierzy, że uda jej się przeżyć i w pełni wyzdrowieć.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: