SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Julka obudzi się ze śpiączki. Córka Marysi przeżyje

Pierwsza miłość. Julka obudzi się ze śpiączki. Córka Marysi przeżyje

15.09.2015, godz. 18:29
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak) foto: ATM Grupa

Tylko cud może uratować córkę Marysi (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość". Julka (Łucja Kawczak) po połknięciu tabletki ecstasy zapadła w śpiączkę i niestety jej stan jest tak poważny, że lekarze nie dają Majce nadziei na to, że dziecko się wybudzi. Po trwającym dwa miesiące pobycie w szpitalu Marysia zabiera Julkę do domu. Wierzy bowiem, że Julka odzyska przytomność kiedy będzie w znajomym miejscu. I faktycznie w 2125 odcinku "Pierwszej miłości" córka Majki otwiera oczy!

"Pierwsza miłość" odcinek 2135 - wtorek, 22.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Skali dramatu, którego w serialu "Pierwsza miłość" doświadcza Marysia nie da się z niczym porównać. Nie dość, że Julka omal nie umarła po zażyciu narkotyków, to jeszcze od dwóch miesięcy jest pogrążona w stanie śpiączki. I nie wiadomo czy nie doszło do żadnych uszkodzeń mózgu, które mogą mieć wpływ na dalsze życie dziewczynki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia straci przytomność. Co się stanie z Majką? ZWIASTUN

Majka nie traci jednak wiary, że jej córeczka obudzi się ze śpiączki i wyzdrowieje. Przez dwa miesiące pobytu Julki w szpitalu całymi dniami i nocami przesiaduje przy jej łóżku, bierze udział w rehabilitacji dziecka i modli się o cud.

W końcu jednak postanawia zabrać Julkę do domu. Lekarze odgradzają jej ten krok, bo przeciez opieka nad nieprzytomnym dzieckiem to ciężka praca, ale Majka nie myśli o sobie - dla niej liczy się teraz tylko to, by Julka obudziła się ze śpiączki.

Kiedy w 2127 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) ze swoim synem Tomkiem (Oskar Wojciechowski) odwiedzą Julkę w szpitalu, chłopiec odczytuje kuzynce wzruszający list zawierający prośbę, by nie umierała. Tego samego dnia Marysia zabiera córeczkę do domu.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

Bardzo szybko przekonuje się, że rahabilitacja Julki jest ponad jej siły. Ale nie poddaje się, walczy, by jej dziecko otworzyło oczy. Wymyśla coraz to nowe sposoby, by pobudzić pracę mózgu i mięśni. Stres, strach o życie dziecka i zmęczenie dają się Majce we znaki do tego stopnia, że w 2130 odcinku "Pierwszej miłości" traci przytomność. Na szczęście Michał (Wojciech Błach) przybywa w samą porę i ratuje Majkę.

Jakiś czas później gdy Marysia wybacza już Melce (Ewa Jakubowicz), że przez nią Julka mogła umrzeć i znów przygarnia nastolatkę do siebie staje się cud. W 2135 odcinku "Pierwszej miłości" podczas wspólnego obiadu u Majki, na którym zjawia się też Krystian (Patryk Pniewski) z ojcem dochodzi do awantury awantury między nastolatkami. I właśnie wtedy Julka budzi się ze śpiączki. Dla Marysi to najszczęśliwszy dzień w życiu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: