SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina i Natan uprawiają seks w więzieniu - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Sabina i Natan uprawiają seks w więzieniu - ZWIASTUN

14.09.2015, godz. 07:20
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski)
Pierwsza miłość. Sabina (Urszula Dębska), Natan (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Odważne sceny w zwiastunie serialu "Pierwsza miłość"! Sabina (Urszula Dębska) i Natan (Krzysztof Kwiatkowski) uprawiają seks w pokoju intymnych widzeń za kratami więzienia. W 2133 odcinku "Pierwszej miłości" zakochani wreszcie mogą być razem. Chwile miłosnego uniesienia, które przeżywają pomagają Sabinie choć na chwilę zapomnieć koszmarze, który przeżywa od kilku miesięcy.

"Pierwsza miłość" odcinek 2133 - piątek, 18.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Sabina, która została oskarżona o spowodowanie śmiertelnego wypadku Dagi (Anna Karczmarczyk) i już od kilku mięsiecy przebywa za kratami zakładu karnego, powoli załamuje się psychicznie. Nie wie bowiem kiedy wyjdzie z więzienia. Nawet nagranie sprzed wypadku, na którym widać jak to Daga wsiada za kierwonicę samochodu Sabiny przed barem, nie było wystarczajacym dowodem na jej niewinność.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

Dramat Sabiny trwa i nic nie wskazuje na to, by miał się szybko skończyć. A co gorsze - z każdym dniem odsiadki jest w coraz gorszej formie psychicznej. Za murami więzienia odwiedzają ją tylko Natan i rodzice - Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Karol (Karol Strasburger). Sabina sądzi, że przyjaciele już o niej zapomnieli.

W 2131 odcinku "Pierwszej miłości" Grażyna, zaniepokojona obojętnością i dziwnym zachowaniem córki, rozmawia z więziennym psychologiem. Niestety nie ma on dobrych wieści - Sabina nie wytrzymuje psychicznie tego napięcia. Następnie wzburzona wpada do Barbariana i robi awanturę bawiącym się tam przyjaciołom Sabiny. - Pamiętacie Sabinę? Koniecznie wypijcie za przyjaźń - rzuca Wekslerowa.

Patrz: Pierwsza miłość. Julka wybudzi się ze śpiączki w 2135 odcinku Pierwszej miłości

Pojawia się jednak szansa, że załamana Sabina odzyska radość życia i nadzieję w to, że wyjdzie z więzienia. W 2133 odcinku "Pierwszej miłości" Grzegorz Król (Jan Jankowski) wpada na pomysł, aby załatwić Sabinie intymne spotkanie w więzieniu z Natanem. Zakochani spędzają razem namiętne chwile...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: