SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka wydaje Dragona policji, by uwolnić Krystiana z więzienia - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Melka wydaje Dragona policji, by uwolnić Krystiana z więzienia - ZWIASTUN

17.09.2015, godz. 07:30
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Dragon (Krzysztof Zych) foto: ATM Grupa

Ryzkowna akcja w serialu "Pierwsza miłość" może kosztować życie Melkę (Ewa Jakubowicz)! Nastolatka, przez którą Krystian (Patryk Pniewski) wpakował się w handel narkotykami dla Dragona (Krzysztof Zych) i trafił do więzienia, zamierza zrobić wszystko, by wydostać ukochanego na wolność. W 2132 odcinku "Pierwszej miłości" Melka, ktora została tajną agentką policji, pogrąża Dragona! Wydaje dilera stróżom prawa i dzięki niej Krystian wychodzi z więzienia.

"Pierwsza miłość" odcinek 2132 - czwartek, 17.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Od ponad dwóch miesięcy Krystian siedzi za kratkami! Ta kara spotkała go po wypadku Julki (Łucja Kawczak), która połknęła tabletkę ectasy znalezioną w jego plecaku.

Krystian dostał narkotyki od Dragona. Został dilerem, by zaimponować Melce, która swego czasu spotykała się z bandytą. Po tragedii jaki rozegrała się w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając), policja zatrzymała Krystiana, a Melka zgodziła się na tajny układ z funkcjonariuszami.

Dalej "dilowała" dla Dragona, ale jednocześnie współpracowała z policją. Wszystko po to, by bandzior i cały jego gang trafił za kratki, a Krystian został oczyszczony ze wszystkich zarzutów i odzyskał wolność. W 2132 odcinku "Pierwszej miłości" Melka zjawia się na komendzie, by dogadać wszystkie szczegóły.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Julka obudzi się ze śpiączki. Córka Marysi przeżyje

Taką akcję możemy zrobić tylko raz. Nie będziemy codziennie stawiali na nogach całego wydziału. Jesteś pewna, że to dziś? - dopytuje dziewczynę policjant nadzorujący śledztwo. Melka nie ma wątpliwości, że lepszej okazji, by dorwać Dragona nie będzie.

Po bezskutecznej próbie namówienia Melki, by wycofała się z ryzykownej akcji przygotowanej przez policję, Michał (Wojciech Błach) wyjawia całą prawdę Marysi. Ta próbuje namówić komisarza policji, by wszystko odwołał.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

Tymczasem Melka z Dragonem docierają na miejsce przekazania towaru. Diler zaczyna coś jednak podejrzewać. Ukrywa się z Melką w sklepie i atakuje dziewczynę.- Ktoś sypnął! - krzyczy wściekły. - Dragon, ja nie mam żadnego podsłuchu! - próbuje go przekonać Melka. W końcu Dragon pozwala Melce uciec, a sam oddaje się w ręce policji.

Na szczęście wszystko dobrze się kończy. Po zatrzymaniu przestępców Krystian wychodzi na przepustkę. Od razu odwiedza ukochaną w mieszkaniu Marysi, lecz Melka wyrzuca go za drzwi!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: