SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paulina wyjedzie z Wadlewa? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Paulina wyjedzie z Wadlewa? - ZWIASTUN

10.09.2015, godz. 18:45
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Paulina (Julia Pogrebińska), ksiądz (Włodzimierz Matuszak) foto: AKPA

Skandal w serialu "Pierwsza miłość"! Paulina (Julia Pogrebińska) znów trafia na języki wszystkich mieszkańców Wadlewa. W 2128 odcinku "Pierwszej miłości" po wsi rozchodzi się plotka, że była kochanka Bartka (Rafał Kwietniewski) kąpie się nago w rzece i sieje ogólne zgorszenie. To Łazanek (Marek Pyś) jest świadkiem porannej kąpieli pani weterynarz i od razu przekazuje tę rewelację dalej. Paulina powoli ma dosyć Wadlewa i chce wyjechać!

"Pierwsza miłość" odcinek 2128 - piątek, 11.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Paulina jest najbardziej znienawidzoną mieszkanką Wadlewa! Zniszczyła małżeństwo Bartka i Emilki (Anna Ilczuk), a kiedy kochanek zakończył ich ognisty romans i porzucił ją, by wrócić do żony próbowała zniszczyć mu karierę składając donos do izby lekarskiej.

Patrz: Pierwsza miłość. Sensacja w Wadlewie! Paulina zamieszka z księdzem na plebanii

To wystarczyło, by mieszkańcy wsi odwrócili się od Pauliny. W 2128 odcinku "Pierwszej miłości" dochodzi do tego, że oskarżają panią weterynarz o otrucie zwierząt. Paulina nie ma sobie jednak nic do zarzucenia. Nigdy nie skrzywdziłaby bezbronnych zwierzaków, by odegrać się na swoich wrogach.

Coraz bardziej załamana Paulina, która nie widzi sensu w dalszym mieszkaniu w Wadlewie postanawia wyjechać. Nieudane próby znalezienia mieszkania zmuszają ją do spędzenia nocy w swoim samochodzie. Na razem wskakuje do rzeki, by się wziąć kąpiel i otrzeźwić umysł.

Łazanek widzi ją kąpiącą się nago w rzece. Wkrótce potem zaczynają krążyć nowe plotki o weterynarz. Całe Wadlewo staje przeciwko Paulinie. Mieszkańcy nie szczędzą jej złośliwych komentarzy. Była kochanka Bartka zupełnie nie wie co robić. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia straci przytomność. Co się stanie z Majką? ZWIASTUN

Następnego dnia Paulina bezskutecznie szuka nowej pracy i nowego mieszkania. Tymczasem Wadlewo nie cichnie od plotek na jej temat. Malwina przestrzega przed jej złym urokiem nawet miejscowego proboszcza (Włodzimierz Matuszak). Ksiądz jednak udziela  kobiecie schronienia na plebanii. Zdesperowana Paulina decyduje się zamieszkać u księdza, ale w absolutnej tajemnicy przed wszystkimi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: