SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Julka w śpiączce. Marysia i Michał zabierają córkę ze szpitala

Pierwsza miłość. Julka w śpiączce. Marysia i Michał zabierają córkę ze szpitala

10.09.2015, godz. 07:50
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak), Michał (Wojciech Błach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tragiczne wydarzenia w serialu "Pierwsza miłość" zbliżają Marysię (Aneta Zając) do Michała (Wojciech Błach)! Strach o życie Julki (Łucja Kawczak), która po połknięciu ecstasy od dwóch miesięcy jest pogrążona w śpiączce i dramat, który właśnie przeżywa Majka sprawiają, że ojciec Krystiana (Wojciech Błach) zmienia swój stosunek do samotnej matki. W 2127 odcinku "Pierwszej miłości" Michał pojawia się w szpitalu i razem z Majką czuwa przy nieprzytomnej Julce.

"Pierwsza miłość" odcinek 2127 - czwartek, 10.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Od wielu tygodni Marysia czeka na dzień, w którym jej córka obudzi się ze śpiączki. Ale stan Julki nie poprawia się. Dziewczynka jest utrzymywana przy życiu przez specjalną aparaturę, a lekarze nie są w stanie stwierdzić kiedy odzyska przytomność.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kiedy Julka obudzi się ze śpiączki? Czy córka Marysi odzyska przytomność

Majka nie dopuszcza do siebie myśli, że Julka może umrzeć. Całe dnie spędza przy swojej córeczce, modląc się i błagając Boga, by sprawił jakiś cud i by jej dziecko otworzyło w końcu oczy. W 2127 odcinku "Pierwszej miłości" załamana Marysia może liczyć na wsparcie najbliższych.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) przychodzi do Julki ze swoim synem Tomkiem (Oskar Wojciechowski), który odczytuje dziewczynce wzruszający list zawierający prośbę, by nie umierała. Marysia podejmuje decyzję odnośnie przyszłości swojego dziecka. Nie chce, by Julka była dłużej w szpitalu. Zamierza zabrać ją do domu i osobiście zająć się jej rehabilitacją.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

Pogrążoną w śpiączce Julkę odwiedza też ktoś jeszcze. Michał zjawia się w szpitalu, by wesprzeć Marysię i zapewnić ją o swojej pomocy. Ojciec Krystiana czuje się winny, że to przez jego syna Julka jest w takim stanie i może umrzeć. Jeszcze tego samego wieczoru przenosi córkę Marysi do jej mieszaknia...

- Coś między Marysią a Michałem zaiskrzyło, ale w tej sytuacji, w której teraz jest Marysia to ciężko mówić o czymś więcej. Na pewno nasze postacie będą się co jakiś czas spotykać - powiedziała Aneta Zając w wywiadzie dla ipla.tv.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: