SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia nie wybaczy Melce, że przez nią Julka zażyła narkotyki? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marysia nie wybaczy Melce, że przez nią Julka zażyła narkotyki? - ZWIASTUN

07.09.2015, godz. 18:21
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Julka (Łucja Kawczak) z serialu "Pierwsza miłość" może umrzeć, a Marysia (Aneta Zając) winą za tę tragedię obarcza Melkę (Ewa Jakubowicz). Bo choć córka Marysi zażyła narkotyki, które znalazła w plecaku Krystiana (Patryk Pniewski), to Melka nie jest bez winy. W 2125 odcinku "Pierwszej miłości" mijają dwa miesięce. Nastolatka wyprowadza się z mieszkania Majki po tym jak opiekunka wykrzyczała jej w twarz, że jej nienawidzi. Czy Marysia wybaczy Melcę, że przez nią Julce grozi śmierć?

"Pierwsza miłość" odcinek 2125 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Co będzie z córką Marysi? Czy Julka przeżyje, wybudzi się ze śpiączki i po zażyciu narkotyków nie będzie miała trwałych uszkodzeń mózgu? Tego jeszcze nie wiadomo, bo tabletka ecstasy, którą połknęła Julka zdążyła przeniknąć do organizmu dziewczynki i wyrządzić wiele szkód. Niestety rokowania nie są dobre.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia straci przytomność. Co się stanie z Majką? ZWIASTUN

W 2125 odcinku "Pierwszej miłości" załamana Marysia nie odstępuje swojej córeczki nawet na krok. Cały czas spędza w szpitalu przy jej łóżku i modli się, by Julka odzyskała przytomność. Marysia nie przyjmuje propozycji Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), by zamieszkała z Żukowskimi.

Nie obchodzą jej również problemy w Barbarianie. Jest tak załamana, że noc spędza na ławce przed szpitalem. Tymczasem Melka wyprowadza się od Marysi. Wciąż rozpamiętuje słowa Majki, która wykrzyczała jej w twarz, że jej nienawidzi i ma zniknąć z jej życia, bo nie chce jej więcej widzieć.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Nastolatka nie ma gdzie się podziać. Sytuację wykorzystuje Dragon (Krzysztof Zych), który proponuje Melce "pomoc". Oczywiście w zamian za przysługę - Melka ma dla niego sprzedawać narkotyki. W 2126 odcinku "Pierwszej miłości" podczas sprzedaży narkotyków klienci próbują nastraszyć i oszukać Melkę.

Z opresji ratuje ją Dragon i zabiera na spotkanie z szefem. Chłopak przyznaje, że widział ją z obcym mężczyzną w samochodzie. Przez niegrzeczne aluzje oskarża ją o prostytucję.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: