SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Julka w śpiączce przez dwa miesiące! Czy córka Marysi umrze?

Pierwsza miłość. Julka w śpiączce przez dwa miesiące! Czy córka Marysi umrze?

08.09.2015, godz. 14:10
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak) foto: ATM Grupa

Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że Julka (Łucja Kawczak) będzie bliska śmierci po zażyciu narkotyków. Córka Marysia połknęła tabletkę ecstasy, którą znalazła w plecaku Krystiana (Patryk Pniewski) i zapadła w śpiączkę. Julka z "Pierwszej miłości" przeżyje i odzyska przytomność? Mijają dwa miesięce. W 2125 odcinku "Pierwszej miłości" lekarze nie wiedzą czy uda im się uratować Julkę. Po kolejnych badaniach rokowania są fatalne. Dopóki córka Majki się nie obudzi, nie będzie wiadomo czy narkotyk nie spowodował uszkodzeń w jej mózgu.

"Pierwsza miłość" odcinek 2125 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Co będzie z Julką z "Pierwszej miłości"? Umrze po narkotykach, czy może stanie się cud i przeżyje? Wypadek, do którego doszło przez chwilę nieuwagi Melki (Ewa Jakubowicz) to jeden z największych dramatów w życiu Majki.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia straci przytomność. Co się stanie z Majką? ZWIASTUN

Strach o Julkę, która po połknięciu tabletki ectasy zapadła w śpiączkę będzie jej towarzyszył przez ponad dwa miesiące. Zrozpaczona Marysia winę za tę tragedię zrzuciła na Melkę i Krystiana, bo to przecież chłopak Melki przyniósł do jej mieszkania plecak, a w nim foliową torebkę z narkotykami.

Po tym jak Marysia wyrzuciła Melkę z domu skupia się tylko i wyłącznie na swojej córce. W 2125 odcinku "Pierwszej miłości" cały czas spędza w szpitalu przy Julce. Nie chce nawet na chwilę odejść od swojego dziecka, bo wierzy, że jej obecność i modlitwy pomagają dziewczynce.

Majka nie przyjmuje propozycji Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), by zamieszkała z Żukowskimi. Nie obchodzą jej również problemy w Barbarianie. Jest załamana. Po zmroku błąka się po mieście próbując ogarnąć myślami to, co się stało. Noc spędza na ławce przed szpitalem. Beata (Katarzyna Ankudowicz) obiecuje Kindze, że zajmie się wszystkimi sprawami w klubie podczas nieobecności Marysi.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

 

Wszystkim fanom "Pierwszej miłości" już teraz możemy zdradzić, że Julka obudzi się ze śpiączki i wyzdrowieje. Śmierć córki Marysi nie jest więc przewidziana w scenariuszu. Wkrótce po tym jak Majka zabierze Julkę ze szpitala do swojego mieszkania stanie się cud - w 2135 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja we wtorek, 22.09.2015) Julka odzyska przytomność.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

<ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


 

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: