SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Julka w śpiączce po ecstasy. Córka Marysi umrze przez Melkę?

Pierwsza miłość. Julka w śpiączce po ecstasy. Córka Marysi umrze przez Melkę?

07.09.2015, godz. 17:45
Pierwsza miłość odc. 2124. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak)
Pierwsza miłość odc. 2124. Marysia (Aneta Zając), Julka (Łucja Kawczak) foto: ATM Grupa

Takiego horroru Marysia (Aneta Zając) z serialu "Pierwsza miłość" jeszcze nie przeżyła! W 2124 odcinku "Pierwszej miłości" Julka (Łucja Kawczak) trafi do szpitala i będzie bliska śmierci. Co się stanie z córką Marysi? Dziewczynka połknie narkotyki, które znajdzie w plecaku Krystiana (Patryk Pniewski). Zrozpaczona Marysia to Melkę (Ewa Jakubowicz) obwini o tę tragedię i wyrzuci nastolatkę z domu. Świadomość tego, że być może Julka umrze przez Melkę nie da jej spokoju.

"Pierwsza miłość" odcinek 2124 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Co stanie z córką Marysi? Czy Julka umrze po narkotykach, które zażyła korzystając z chwili nieuwagi Melki? W 2124 odcinku "Pierwszej miłości" rozpoczyna się jeden z najbardziej dramatycznych wątków w serialu w nowym sezonie.

Przez długi czas życie Julki będzie zagrożone. Marysia będzie walczyć o to, by jej córka przeżyła. Jednak dopiero pod koniec września okaże się co będzie z Julką.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Horror rozgrywa się kilka godzin po tym jak Krystian (Patryk Pniewski) zostawił w mieszkaniu Marysi plecak, w którym są narkotyki - towar od dilera Dragona (Krzysztof Zych), z którym chłopak Melki prowadzi interesy.

Chwila nieuwagi Melki wystarcza, by Julka sięgnęła do plecaka Krystiana, wygrzebała z niego torebkę z narkotykami, które bierze za cukierki. Dziewczyna połyka jedną tabletkę ecstasy! Narkotyk zaczyna działać błyskawicznie. Córka Marysi zaczyna na silne bóle brzucha i przyznaje się mamie, że zjadła cukierka od Krystiana.

Patrz: Pierwsza miłość. Marysia wybaczy Melce, że przez nią Julka zażyła narkotyki?

Majka z przerażeniem odkrywa, że to był zabójczy narkotyk. Dlatego od razu wzywa pogotowie i sama wnosi nieprzytomną córkę do karetki. W szpitalu okazuje się, że stan dziecka jest krytyczny. Diagnoza lekarzy nie pozostawia wątpliwości, że Julka może w każdej chwili może umrzeć i nigdy nie obudzić się ze śpiączki.

Zrozpaczona Marysia całą swoją złość wyładowuje na Melce. - Zaufałam ci! Pomogłam ci! Ona może teraz umrzeć, rozumiesz? Nienawidzę cię! Wynoś się z mojego domu - wykrzykuje nastolatce prosto w twarz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Pierwszej miłości" >>>

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: