SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Krystiana - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Krystiana - ZWIASTUN

04.09.2015, godz. 07:55
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 zapowiadają się naprawdę gorąco! Zakochane nastolatki - Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) rozgrzewają trochę serial, a widzowie na własne oczy zobacz jak szaleją im hormony. W 2123 odcinku "Pierwszej miłości" Melka i Krystian będą chcieli przeżyć swój pierwszy raz.

"Pierwsza miłość" odcinek 2123 - piątek, 4.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Melka i Krystian w dzikim szale namiętności! Grzeczne randki zakochanych nastolatków z "Pierwszej miłości" to już przeszłość. W nowym sezonie serialu jesienią 2015 między tą dwójką będzie naprawdę gorąco.

Miłość uderzy im do głowy tak bardzo, że nie będą w stanie zapanować nad tym uczuciem. I oczywiście nad pożądaniem, które w przydku młodzieńczych porywów serca jest szczególnie silne.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka w śpiączce po zażyciu narkotyków! Czy córka Marysi przeżyje?

W 2123 odcinku "Pierwszej miłości" między Melką a Krystianem znów zacznie się układać. To ona namówi chłopaka, by podszedł do matury i spróbował zakopać topór wojenny ze swoim ojcem Michałem (Wojciech Błach). Krystain będzie wdzięczny ukochanej, że tak się troszczy o jego przyszłość, że wreszcie okazuje jak bardzo jej na nim zależy.

Kolejna randka Melki i Krystiana w mieszkaniu Marysi (Aneta Zając) będzie miała wyjątkowo namiętny finał. Nastolatki, pod nieobecność Majki, wykorzystują wolne mieszkanie, by trochę się zabawić. W stworzeniu odpowiedniego nastroju pomoże im butelka czerwonego wina. A ponieważ ten trunek wyjątkowo pobudza ludzi, to bardzo szybko Melka i Krystian przestaną nad sobą panować.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Drugi ślub Kingi i Artura

Nastolatki rzucą się sobie w ramiona. Pocałunki i pieszczoty na kuchennym stole staną się coraz odważniejsze. W pewnym momenie Melka jednak zmieni zdanie. Bo choć jest gotowa na pierwszy raz z Krystianem, to marzy jej się bardziej romantyczna sceneria. Zakochani tylko niewinnie zasną w swoich ramionach, a ich miłosne uniesienia przerwie Marek (Maciej Tomaszewski), który bez zapowiedzi zjawi się w mieszkaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: