SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Drugi ślub Kingi i Artura - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Drugi ślub Kingi i Artura - ZDJĘCIA

03.09.2015, godz. 07:10
Pierwsza miłość odc. 2123. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Marysia (Aneta Zając), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość odc. 2123. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Marysia (Aneta Zając), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa

Ślub w serialu "Pierwsza miłość", na który czekają miliony widzów wreszcie dochodzi do skutku! Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) w 2123 odcinku "Pierwszej miłości" biorą ślub! Za pierwszy razem ceremonię zniszczyła im Zośka (Dorota Łukaszewicz-Kwietniewska), która uknuła intrygę i wrobiła Kingę w zdradę. Ale w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 żaden skandal już nie może zniszczyć drugiego ślubu Kingi i Artura!

"Pierwsza miłość" odcinek 2123 - piątek, 4.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" wreszcie będą małżeństwem, wymienią się obrączkami i przed ołatarzem wypowiedzą słowa przysięgi, która połączy ich na zawsze... A przynajmniej do czasu aż scenarzyści "Pierwszej miłości" wymyślą kolejne zawirowania w ich życiu. Intrygantka Zośka na razie odpuściła, ale kto wie na jak długo.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka i Krystian przeżyją swój pierwszy raz - zdjęcia

Tuż przed drugim ślubem Kingę nie będzie opuszczać dziwna obawa, że znów wydarzy się coś niespodziewanego, co zniszczy jej szczeście i na zawsze rozdzieli ją z ukochanum Arturem. Na szczęście czarne przypuszczenia Kingi nie spełnią się.

W 2123 odcinku "Pierwszej miłości" Marek (Maciej Tomaszewski) poprowadzi córkę do ołtarza. Na swój drugi śłub z Arturem panna młoda włoży znacznie skromniejszą suknię ślubną niż za pierwszy razem, ale i tak będzie wyglądać zjawiskowo.

W kościele nie zabraknie najbliższych przyjaciół i rodziny zakochanych. Wbrew wcześniejszym planom zdecydują się zaprosić kilka osób na ślub. Świadkami Kingi i Artura będą Marysia (Aneta Zając) i Bartek (Rafał Kwietniewski). A wśród ślubnych gości będą: Marek, Aneta (Maria Pakulnis), Beata (Katarzyna Ankudowicz) i Emilka (Anna Ilczuk) oraz oczywiście dzieci pary młodej.

Zobacz: Pierwsza miłość. Bartek wróci do Emilki. A co z Pauliną?

Najpiękniejszym momentem ślubu Kingi i Artura będzie wymiana obrączek. Zakochany pan młody, który bardzo długo czekał na tę chwilę czule pocałuje dłoń swojej żony. Słowa przysięgi małżeńskiej i sakramentalne "tak", któr wypowiedzą Kinga i Artur dopełnią całości! Tym razem Zośka nie zniszczy ich szczęścia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: