SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka wyznaje Krystianowi miłość

Pierwsza miłość. Melka wyznaje Krystianowi miłość

01.09.2015, godz. 20:45
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka (Ewa Jakubowicz), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka (Ewa Jakubowicz), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" będą znów razem? Pod wpływem ostatnich wydarzeń i decyzji Krystiana, że nie przystąpi do matury jego ojciec Michał (Wojciech Błach) nie ma innego wyjścia - musi zaakceptować fakt, że syn kocha Melkę. W 2121 odcinku "Pierwszej miłości" to właśnie ona przekonuje Krystiana, by podszedł na egzamin. Michał zgadza się na związek Krystiana z Melką i przeprasza dziewczynę, ale ona stawia warunki.

"Pierwsza miłość" odcinek 2121 - środa, 2.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

To Michał rozdzielił Melkę i Krystiana! Ojciec chłopaka nie zgodził się, by zakochani się spotykali, bo jest przekonany, że nastolatka ma na jego syna zły wpływ. Zagroził, że jeśli Melka nie będzie się trzymać z daleka od Krystiana, to on doniesie na policję o tym, że była zamieszana w handel narkotykami.

Ale miłość Melki i Krystiana przetrwała nawet i tę ciężką próbę. By odzyskać ukochaną Krystian zgodził się być dilerem Dragona (Krzysztof Zych), zbuntował się przeciwko ojcu i zrezygnował z podejścia do matury. Na nic się zdały prośby Michała, by wreszcie zachowywał się jak dorosły, bo w końcu chodzi o jego przyszłość.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka i ojciec Krystiana będą mieli romans?

Po tym jak Dominik (Tomasz Włosok) powiedział Melce wprost, że zniszczyła Krystianowi życie, a wściekły Michał zarzucił  jej i Marysi (Aneta Zając)  że to przez nie chłopak źle się zachowuje, nastolatka postanawia działać.

W 2121 odcinku "Pierwszej miłości" odwiedza Krystiana, bo chce namówić go, by poszedł na maturę i zdał egzamin tak jak wcześniej planował. W drzwiach wpada na Michała. Ojciec chłopaka nie chce dopuścić do spotkania nastolatki z jego synem.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Jednak Melka przekonuje go, że zamierza przemówić Krystianowi do rozsądku. I rzeczywiście pod wpływem jej słów Krystian zmienia zdanie. Melka zapewnia chłopaka, że nic ją nie łączy z Dragonem. - Nie jestem z Dragonem i nie interesuje mnie ten typ...

- A dlaczego miałbym ci uwierzyć? - dopytuje Krystian. - Bo cię kocham... - dodaje Melka i przytula się do niego.

Krystian obiecuje Michałowi, że zda maturę i pójdzie na studia. Ojciec Krystiana ma wobec Melki dług wdzięczności.

Spotyka się z dziewczyną w "Barbarianie" i ustalają szczegóły swojego porozumienia. Melka zgadza się wymazać z pamięci wszystkie krzydzące opinie Michała, ale stawia jeden warunek - mężczyzna ma przestać z nią walczyć, bo to nikomu nie służy. - O wszystkim zapomnę, ale mam jedną prośbę... - zaczyna rozmowę Melka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: