SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Sabina nie wyjdzie z więzienia! Karol Weksler zabije Igora?

Pierwsza miłość. Sabina nie wyjdzie z więzienia! Karol Weksler zabije Igora?

01.09.2015, godz. 12:55
Pierwsza miłość po wakacjach 2015 odc. 2119. Radek (Mateusz Banasiuk), Mikser (Błażej Michalski), Daria (Andżelika Kujawiak), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015 odc. 2119. Radek (Mateusz Banasiuk), Mikser (Błażej Michalski), Daria (Andżelika Kujawiak), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa/ Youtube

Czy Sabina (Urszula Dębska) z serialu "Pierwsza miłość" udowodni, że to nie ona zabiła Dagę (Anna Szymańczyk) z wypadku? W 2120 odcinku "Pierwszej miłości" okazuje się, że nagranie, będące dowodem na niewinność Sabiny, które zdobyli Mikser (Błażej Michalski) i Dominik (Tomasz Włosok) i które Karol Weksler (Karol Strasburger) kupił od Igora (Rafał Mohr) za 30 mln złotych to zbyt słaby dowód dla prokuratury. A to oznacza, że Sabina jeszcze długo nie wyjdzie z więzienia...

"Pierwsza miłość" odcinek 2120 - wtorek, 1.09.2015, o godz. 18 w Polsacie

Nagranie sprzed wypadku Sabiny i Dagi, na którym wyraźnie widać, że to nie pijana Wekslerówna prowadziła samochód gdty doszło do tragedii jedyna szansa, by Sabina odzyskała wolność!

Ale Igor Kaczmarczyk doskonale wie, że prokuratura może podważyć ten dowód. Dlatego zgodził się oddać to nagranie w zamian za cały majątek Wekslera. Gdy były teść przelał na jego konto 30 mln złotych, Igor uciekł do Monachium zapewniając, że kurier dostarczy nagranie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka i ojciec Krystiana będą mieli romans?

Na szczęście Mikserowi i Dominikowi udało się wykraść twardy dysk ze sklepu, którego kamera monitoringu zarejestrowała ostatnie chwile życia Sabiny i Dagi. Przyjaciele nie zdążyli jednak dotrzeć do mieszkania Sabiny przed podpisaniem przez Karola dokumentów, w których przekazał wszystko Kaczmarczykowi. Weksler został bankrutem, a Igorowi udało się uciec.

W 2120 odcinku "Pierwszej miłości" Karol jest zdruzgotany, ponieważ ma świadomość, że nagranie z kamery może nie wystarczyć prokuraturze do uniewinnienia Sabiny. Poza tym dociera do niego, że stracił wszystko. I gdyby poczekał jeszcze trochę z dopełnieniem formalności przekazania majątku Igorowi, to teraz mógłby mieć i nagranie i swoje pieniędze.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Ojciec Sabiny odwiedza ją w więzieniu, by zapewnić, że zrobi wszystko, żeby wyszła na wolność. W pewnej chwili mówi nawet, że zabije Igora kiedy tylko ten bydlak wpadnie w jego ręce. Weksler powoli zaczyna jednak wątpić, że kiedykolwiek uda się udowodnić, że tuż po tragedii Igor Kaczmarczyk zamienił ciała dziewczyn w samochodzie i nie udzielił pomocy ciężko rannej Dadze.

Sabina jest na skraju załamania psychicznego. Bita i dręczona za kratkami więzienia nie potrafi zrozumieć dlaczego Igorowi wszystkie podłe występki uchodzą bezkarnie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: