SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka nie wróci do Bartka

Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka nie wróci do Bartka

31.08.2015, godz. 11:38
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski)
Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka (Anna Ilczuk), Bartek (Rafał Kwietniewski) foto: ATM Grupa/ Youtube

Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) z serialu "Pierwsza miłość" będą znów razem? Niestety minie trochę czasu nim Emilka wybaczy niewiernemu mężowi romans z Pauliną (Julia Pogrebińska). W 2119 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 skruszony Bartek pada przed ukochaną na kolana, błagając ją o wybaczenie, ale ona jest nieprzejednana - nie chce wrócić do męża, który zdradził ją z inną!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2015 odcinek 2119 - poniedziałek, 31.08.2015, o godz. 18 w Polsacie

Nowy sezon "Pierwszej miłości" po wakacjach 2015 rozpoczyna się od walki Bartka o Emilkę. Po rozstaniu z Pauliną, Miedzianowski postanowił bowiem wrócić na łono rodziny. Ma po swojej stronie mocnego sprzymierzeńca - Marian Śmiałek (Paweł Okoński) stoi po stronie zięcia i chce, żeby Emilka mu wybaczyła.

Ale to nie jest takie łatwe, bo zdrada Bartka była bolesnym ciosem dla kobiety. I gdyby nie jej blog pewnie długo nie potrafiłaby się po niej pozbierać. Emilka nie może zapomnieć, że jej mąż odszedł do innej kobiety, że zakochał się w Paulinie i dla niej odszedł od rodziny...

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Emilka i Bartek na terapii małżeńskiej

W 2119 odcinku "Pierwszej miłości" Bartek próbuje przekonać żonę, że zrozumiał swój błąd, że kocha tylko ją i nigdy jej nie opuści. - Emilka wiem, że ci jeszcze na mnie zależy... - zaczyna rozmowę kiedy przychodzi do domu Śmiałków.
- Skąd pomysł, że mi zależy? - Emilka unika wzroku Bartka. Zupełnie jakby bała się spojrzeć mu w oczy.
- Z Twojego bloga...

- Czyli czytałeś? Szkoda tylko, że bez zrozumienia. Tak, napisałam, że kiedyś cię kochałam i byłeś dla mnie wszystkim. Ale ty to zdeptałeś, bo jakaś panienka wpadła ci w oko - Bartek pada na kolana przed żoną.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Sensacja w Wadlewie! Paulina zamieszka z księdzem na plebanii

- Przepraszam, byłem głupi przepraszam. Powiedz mi, co mam zrobić, żebyś mi wybaczyła? - błaga ukochaną.
- Ja wiem, że tego się nie da tak od razu. Wiem, rozumiem to. Nie wiem, jest jeszcze jakaś nadzieja, żebyśmy byli razem - dodaje ze łzami w oczach.

Ale odpowiedź Emilki jest jednoznaczna i zdecydowana. - Za późno...- rzuca oschle. Bartek wstaje  z kolan i wychodzi. A Emilka nie potrafi się pozbierać po tym spotkaniu. Wciąż bowiem nie potrafi wybaczyć, ale jednocześnie kocha męża.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: