SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

Pierwsza miłość. Nowy Paweł w życiu Marysi. Michał Malinowski zastąpi Mikołaja Krawczyka?

25.08.2016, godz. 19:04
Pierwsza miłość. Paweł (Mikołaj Krawczyk), nowy Paweł (Michał Malinowski), Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość. Paweł (Mikołaj Krawczyk), nowy Paweł (Michał Malinowski), Marysia (Aneta Zając) foto: atm grupa/akpa

Sensacja w serialu "Pierwsza miłość"! W premierowych odcinkach nowego sezonu po przerwie wakacyjnej pojawi się nowy Paweł. Tajemniczy bohater zastąpi Mikołaja Krawczyka (35 l.), który odszedł z "Pierwszej miłości" trzy lata temu! Nic z tych rzeczy. Michał Malinowski (25 l.), który zagra drugiego Pawła, wcieli się w zupełnie nową postać. Na pewno nie będzie dawnym ukochanym Marysi (Aneta Zając) i ojcem jej córki Julki (Łucja Kawczak)!

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

W serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nie zabraknie nowych twarzy, ciekawych bohaterów, wraz z którymi pojawią się pasjonujące wątki. Do obsady "Pierwszej miłości" dołączą m.in. Krzysztof Wieszczek, który zagra Olka i Katarzyna Sawczuk, która wcieli się w Mariannę, córkę Anny (Agnieszka Suchora).

Patrz: Pierwsza miłość. Paweł nie żyje? Mikołaj Krawczyk nie wróci do serialu

Jednak to nie koniec zmian w obsadzie, bo rolę w serialu dostał także Michał Malinowski, którego widzowie znają zapewne jako Norberta z "Na Wspólnej". Jak podaje portal party.pl 25-letni aktor wcieli się w postać Pawła. Ale nie tego, którego przez lata grał Mikołaj Krawczyk.

Nowy Paweł to będzie zupełnie ktoś inny. Przystojny mężczyzna pojawi się w wątku Melki (Ewa Jakubowicz), Krystiana (Patryk Pniewski) i Marty (Joanna Jarmołowicz). Ponoć ma sporo namieszać w życiu Melki.

Michał Malinowski w "Pierwszej miłośc" zagra dość dużą rolę, więc nowego Pawła widzowie będą oglądać co najmniej przez kilka miesięcy. Pierwsze odcinki z jego udziałem na antenie telewizji Polsat będą emitowane późną jesienią 2016.

Zobacz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Drugi ślub Emilki i Bartka na podwórku Śmiałków - ZDJĘCIA

Mikołaj Krawczyk, który grał pierwszego Pawła odszedł z "Pierwszej miłości" w 2013 roku. Ostatni raz pojawił się w serialu gdy Paweł oddawał nerkę choremu Arturowi (Łukasz Płoszajski). Później scenarzyści "Pierwszej miłości" tak pokierowali losami Pawła, że wyjechał na Karaiby gdzie pracował jako steward na statkach wycieczkowych.

Paweł wrócił do "Pierwszej miłości", ale tylko duchem gdy w ostatnich odcinkach serialu przed wakacjami 2014 okazało się, że były mąż Marysi jest zamieszany w przemyt narkotyków w Peru, naraził się kartelowi narkotykowemu i zaginął w tajemniczych okolicznościach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN nowego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: