SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

22.11.2016, godz. 15:00
Pierwsza miłość odcinek 2381 Bogumił (Bronisław Wrocławski) Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość odcinek 2381 Bogumił (Bronisław Wrocławski) Aśka (Paulina Gałązka) foto: Polsat

Nowości! W serialu "Pierwsza miłość" pojawi się nowy bohater - Bogumił! To oznacza, że do obsay serialu "Pierwsza miłość" dołączy Bronisław Wrocławski, aktor znany z roli Jerzego w serialu "Barwy szczęścia". Jaka będzie postać Bogumiła? Jaką osobę w serialu "Pierwsza miłość" zagra Bronisław Wrocławski?

"Pierwsza miłość" odcinek 2381 w środę, 23.11.2016 w Polsacie

Bronisław Wrocławski dołączy do obsady serialu "Pierwsza miłość"! Aktor znany jest z roli Jerzego z serialu "Barwy szczęścia", gdzie gra nieco apodyktycznego, jednakże kochającego męża i ojca. W serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy go w zupełnie innej, nowej odsłonie!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Wszystko wskazuje na to, że Bronisław Wrocławski zagra bogatego kobieciarza, który na dodatek gustuje w tych młodszych dziewczynach! Już od pierwszej chwili Bogumiła zauroczy Aśka (Paulina Gałązka), nieco przekorna, ale za to piękna dziewczyna. Ona będzie podekscytowana wizją przygody z bogatym, starszym mężczyzną, ale kim dla niego będzie Aśka? Bronisław Wrocławski zagra zamożnego podrywacza, czy naiwnego bogacza, który da się wykorzystać młodszej kobiecie?

Bronisław Wrocławski w roli Bogumiła w serialu "Pierwsza miłość" pojawi się w 2381 odcinku serialu, w środę 23 listopada 2016 roku. Zapraszamy przed ekrany!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: