SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ślub Marysi i Michała

Pierwsza miłość. Ślub Marysi i Michała

18.02.2016, godz. 18:30
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

A jednak w serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) wezmą ślub! No chyba, że intrygi Ewy (Ewa Gawryluk) zdołają rozdzielić zakochanych? Uczucie łączące tę dwójkę bohaterów będzie tak silne, że w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Michał oświadczy się Marysi i zostanie przyjęty. Narzeczeni szybko zaczną przygotowania do ślubu. Pytanie tylko czy była partnerka Michał pogodzi się z faktem, że za chwilę straci go na zawsze?

Ostatnio w związku Marysi i Michała z "Pierwszej miłości" nie układa się najlepiej. Kiedy Michał przyznał się ukochanej, że spał z Ewą, ona wyrzuciła go ze swojego mieszkania.

I nie pomogły nawet zapewnienia Ewy, że między nią a Michałem do niczego nie doszło. Marysia nie chce i nie potrafi wybaczyć mężczyźnie, że ją okłamywał, że pozwolił Ewie tak bardzo zawładnąć jego życiem. Sytuację pogarsza fakt, że Ewa wyznaje dawnemu partnerowi, że kocha...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

To już jednak pewne, że rozstanie zakochanych z "Pierwszej miłości" nie potrwa długo. Dzięki wsparciu Melki (Ewa Jakubowicz) i Krystiana (Patryk Pniewski) odnajdą drogę do porozumienia, pogodzą się i zdecydują na bardzo ważny krok do przodu w ich wspólnej przyszłości.

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" widzowie zobaczą zaręczyny Marysi i Michała. Gdzie odbędą się oświadczyny i w jakich okolicznościach Majka zgodzi się zostać żoną Michała? To na razie tajemnica twórców "Pierwszej miłości", ale pewne jest, że zaraz po zaręczynach narzeczeni rozpoczną przygotowania do ślubu. W ich życiu cały czas jednak będzie obecna Ewa, więc nie wiadomo czy ślub dojdzie do skutku...

Zobacz: Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Jakiś czas temu Aneta Zając w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" powiedziała, że liczy na to, że Michał będzie ostatnim mężczyzną jej serialowej bohaterki.

- Postać Marysi jak magnes przyciąga wciąż nowe kłopoty. Choć sytuacja powoli się stabilizuje - ma fajne córki, Julkę (Łucja Kawczak) i przyszywaną Melę (Ewa Jakubowicz) i dobrą pracę. Zdaje się, że wreszcie spotkała odpowiedniego mężczyznę - wygląda na to, że Michał to ten, na którego czekała przez całe życie - zapowiedziała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: