SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Marysia i Michał będą mieli romans - ZWIASTUN

03.09.2015, godz. 20:21
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość. Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa/ Youtube

Zwiastun serialu "Pierwsza miłość" na nowy sezon po wakacjach 2015 zapowiada tak szokujące wątki, że widzowie na pewno nie będą narzekać na nadmiar emocji. Marysia (Aneta Zając) przeżyje drramat kiedy jej córka Julka (Łucja Kawczak) po zażyciu narkotyków zapadnie w śpiączkę. Ale nie tylko tragedie czekają Majkę w nowych odcinkach "Pierwszej miłości". Szykuje się bowiem romans Marysi z Michałem (Wojciech Błach), ojcem Krystiana (Patryk Pniewski). Zobaczcie zwiastun kolejnego sezonu "Pierwszej miłości".

Marysia i Michał z "Pierwszej miłości" będą razem? Wskazuje na to zwiastun "Pierwszej miłości", który już teraz zdradza co się wydarzy w serialu.

Oczywiście scenarzyści zadbali o to, by widzowie nie narzekali na nudę. Nie zabraknie nowych miłosnych wątków, gorących scen seksu bohaterów, a także morderstwa, w której będzie zamieszany Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr).

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Julka umrze? Marysia modli się o cud, by jej córka przeżyła!

Jeśli chodzi o Majkę to w nowym sezonie "Pierwszej miłości" jesienią 2015 los bardzo ciężko ją doświadczy. W 2124 odcinku "Pierwszej miłości" Julka połknie tabletki ectasy, które znajdzie w plecaku Krystiana i nieprzytomna trafi do szpitala. Córka Marysi zapadnie w śpiączkę, a lekarze nie będą dawali Majce żadnych nadziei na to, że jej stan się poprawi.

W tym ciężkich chwilach Marysia będzie mogła liczyć na wsparcie Michała. To właśnie on uratuje Majkę kiedy w 2130 odcinku "Pierwszej miłości" zajęta ciągłą rehabilitacją córki ze zmęczenia i wyczerpania straci przytomność.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2015. Melka zamieszka z ojcem Krystiana

Zwiastun "Pierwszej miłości" nie pozostawia wątpliwości, że między Marysią a Michałem narodzi się uczucie. Czy nowa miłość Majki będzie szczęśliwsza niż jej wszystkie poprzednie związki? Czy ojciec Krystiana okaże się tym jedynym, przy którym odnajdzie tak wymarzoną stabilizację? Scena pocałunku Marysi i Michała to początek ich wspólnej historii...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowego serialu "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: