SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

Pierwsza miłość. Krystian zabije się! Patryk Pniewski pierwszy raz o śmierci w serialu

18.11.2015, godz. 09:20
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość. Ewa (Ewa Gawryluk), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Krystian (Patryk Pniewski) z serialu "Pierwsza miłość" umrze?! Właśnie wyszły na jaw szokujące kulisy nowych odcinków "Pierwszej miłości", które są teraz kręcone we Wrocławiu. Patryk Pniewski ujawnił, że jego bohater popełni samobójstwo. Co, a może kto popechnie Krystiana do tak desperackiego kroku? Czy widzowie zobaczą śmierć Krystiana w "Pierwszej miłości"?

Dlaczego Krystian z "Pierwszej miłości" będzie chciał się zabić?

Patryk Pniewski w "Pierwszej miłości" gra od trzech lat, ale dopiero niedawno wątek Krystiana wysunął się na pierwszy plan. Miłosne perypetie Krystiana i Melki (Ewa Jakubowicz), jego ciemne interesy z dilerem Dragonem (Krzysztof Zych), odsiadka w więzieniu za rozprowadzenie narkotyków, aż wreszcie przyjazd do Wrocławia Ewy (Ewa Gawryluk), matki Krystiana, a zarazem była partnerka Michała (Wojciech Błach).

Patrz: Pierwsza miłość. Ewa rozdzieli Marysię i Michała?

W ciągu ostatnich miesięcy w życiu Krystiana sporo się dzieło, ale najgorsze dopiero przed nim. Patryk Pniewski w rozmowie z portalem wp.pl zdradził, że Krystian otrze się o śmierć. Chłopak Melki będzie chciał popełnić samobójstwo.

- Krystian będzie miał tak jak zwykle duże zawirowania emocjonalne i może nawet targnie się na swoje życie. Szczerze powiedziawszy jest to dla mnie wyzwanie. Jesteśmy w trakcie kręcenia tego wątku. Mam nadzieję, że mnie producenci nie zabiją, że o tym mówię - przyznał z rozbrajającą szczerością aktor z "Pierwszej miłości" w rozmowie z portalem wp.pl. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga zdradzi Artura z Adamem? - ZWIASTUN

Dlaczego Krystian spróbuje się zabić? Czy na decyzję o samobójstwie będzie miała wpływ jego matka? Już wkrótce okaże się, że Ewa nie jest tak idealna jak się Krystianowi wydaje. Manipulatorka, której zależy głównie na pieniądzach, a nie na własnym synu pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Niewykluczone, że to właśnie Ewa popchnie Krystiana do samobójstwa. To jednak okaże się dopiero w nowych odcinkach "Pierwszej miłości", które w Polsacie będą emitowane na początku 2016 roku.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: