SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kinga i Artur rozstaną się po zdradzie Kulczyckiego?

Pierwsza miłość. Kinga i Artur rozstaną się po zdradzie Kulczyckiego?

04.03.2016, godz. 07:15
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość. Artur (Łukasz Płoszajski), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Zdrada Artura (Łukasz Płoszajski) z serialu "Pierwsza miłość" zniszczy jego małżeństwo z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz)? W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" już niebawem Kinga dowie się, że jej mąż spał z Tolą (Anna Gzyra), która teraz jest z nim w ciąży. Małżeństwo Kulczyckich czekają trudne chwile, ale Łukasz Płoszajski właśnie ujawnił, że ta para bohaterów na pewno się nie rozstanie.

Czy Kinga i Artur z "Pierwszej miłości" rozstaną się?

Jedna noc Artura z Tolą wystarczyła, by przyszłość małżeństwa Kulczyckich stanęła pod znakiem zapytania. Nie dość, ze Artur zdradził żonę ze swoją asystentką, to już wkrótce, w 2252 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w środę, 9.03.2016) okaże się, że kochanka Kulczyckiego jest z nim w ciąży.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ciężarna Tola w szpitalu! Straci dziecko Artura?

Co będzie dalej z Kingą i Arturem? Jakie będą ich dalsze losy w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości"? Łukasz Płoszajski na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu 2016 zdradził co czeka tę parę bohaterów. Okazuje się, że Kinga i Artur będą razem! Ich miłość okaże się na tyle silna, że razem przetrwają tę ciężką próbę.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga chce mieć dziecko z Arturem- ZWIASTUN

Póki co Kinga i Artur są skazani na siebie. To jest taka ich pierwsza miłość. Ta para przeszła już bardzo wiele w swoim życiu. Z wszystkimi problemami jakoś sobie radzili. I z tym problemem też muszą jakoś sobie poradzić – powiedział aktor z "Pierwszej miłości" w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Kiedy Kinga dowie się o ciąży Toli na ślubie Pauliny (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasz Konopka) początkowo będzie podejrzewała, że ojcem dziecka jest Bartek (Rafał Kwietniewski). Zoferuje nawet Toli swoją pomoc. Oczywiście nie widząc, że asystentka Artura urodzi jego dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: