SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

Pierwsza miłość. Jowita żyje i wróci do Radka

21.01.2016, godz. 20:30
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Joanna Opozda wcale nie odeszła z serialu "Pierwsza miłość"! Dwa miesiące temu chora na raka Jowita uciekła za granicę z pieniędzmi, które Radek (Mateusz Banasiuk) zebrał na jej leczenie, ale to nie oznacza pożegnania aktorki z "Pierwszą miłością". Za jakiś czas Jowita wróci do Polski, by odzyskać miłość Radka. Jest tylko jeden problem - on zakochał się w Sabinie (Urszula Dębska).

Wątek Jowity w "Pierwszej miłości" zakończył się dość niespodziewanie. Przypomnijmy, że w 2164 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w Polsacie 2.11.2015) Jowita zniknęła bez śladu, tak jak 300 tysięcy zgromadzone na jej koncie na leczenie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Ewa odzyska Michała? Wpakuje mu się do łóżka!

Radek dostał o ukochanej list, w którym napisała, że zabrała wszystko i uciekła, by w swoich ostatnich chwilach korzystać z życia i cieszyć się czasem, który jej pozostał. Jowita nie pojechała do USA gdzie w klinice w Bostonie czekało na nią miejsce. Wybrała jakiś egzotyczny kraj...

Od tamtych wydarzeń słuch po Jowicie zaginął. Radek nie ma od niej żadnej wiadomości. Pogodził się już z rozstaniem i zakochał się w Sabinie. I nic go nie obchodzi czy Jowita żyje czy nie.

Wszyscy widzowie "Pierwszej miłości", którzy czekają na powrót Jowity będą mieli powody do radości. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" wiosną 2016 bohaterka grana przez Joannę Opozdę znów pojawi się we Wrocławiu. A to oznacza tylko jedno - w jakiś cudowny sposób Jowita pokona śmiertelną chorobę.

Patrz: Pierwsza miłość. Jogin Przemek uwiedzie Kingę?

Joanna Opozda w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" przyznała, że uwielbia grać Jowitę i nie zamierza rezygnowąć z tej roli. Jej bohaterka jest typem twardej, ambitnej i zdecydowanej kobiety pełnej temperamentu. Wychowała się w domu dziecka, jako nastolatka wpadła w złe towarzystwo i brała narkotyki. Dzięki Radkowi odnalazła miłość, o której tak marzyła. I nie tak łatwo zrezygnuje z ukochanego.

Kiedy Jowita wróci do "Pierwszej miłości" zrobi wszystko, by Radek wybaczył jej ucieczkę.

- Jowita ma szczęście, że trafiła na tak świetnego faceta jak Radek. Z Mateuszem Banasiukiem doskonale się dogadujemy i kumplujemy. Dobrze nam się współpracuje, chociaż przyznam, że nie raz zdarzają nam się kłótnie i ciche dni. Jowita, wbrew pozorom, posiada wiele zalet, o których widzowie będą mogli się przekonać - powiedziała aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: