SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka i rozdzieli go z Sabiną

Pierwsza miłość. Jowita wróci do Radka i rozdzieli go z Sabiną

27.02.2016, godz. 14:30
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Jowita (Joanna Opozda), Kaśka (Misiek Koterski), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

Nieoczekiwany powrót Jowity (Joanna Opozda) do serialu "Pierwsza miłość"! Po kilku miesięcach od ucieczki z Wrocławia Jowita wróci do Polski i zjawi się w mieszkaniu Radka (Mateusz Banasiuk). Okaże się, że wyzdrowiała i pokonała raka. Jowita wprowadzi zamieszanie nie tylko w życiu Sabiny (Urszula Dębska) i Radka, ale też Kaśki (Misiek Koterski), który pomoże przyjaciółce czym narazi się swojej dziewczynie Kasi (Karolina Chapko).

Kiedy Jowita wróci do "Pierwszej miłości"?

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" wiosną 2016 zapowiadają się wyjątkowo ekscytująco. Nie zabraknie niespodziewanych powrotów, fatalnych zbiegów okoliczności i pełnych radości i miłości chwil.

Zobacz: Pierwsza miłość. Michał oświadczy się Marysi - ZDJĘCIA

Po długiej nieobecności do "Pierwszej miłości" wróci Jowita, była dziewczyna Radka, która kilka miesięcy temu uciekła z Wrocławia, a wcześniej ukradła pieniądze zebrane przed Radka na jej leczenie. Jowita zdecydowała się na ten krok, bo powoli umierała na raka i nie chciała ostatnich chwil swojego życia spędzić w szpitalu.

Jak to się stanie, że Jowita wyzdrowieje i zwalczy śmiertelną chorobę? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest tylko to, że powrót Jowity postawi pod znakiem zapytania przyszłość związku Radka i Sabiny.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Kinga w ciąży tak jak Tola, kochanka Artura - ZWIASTUN

Zakochani zaskoczą przyjaciół informacją, że znów są parą. W 2258 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w czwartek, 17.03.2016, w Polsacie) młodzi zamieszkają razem, a Sabina wreszcie zacznie odzyskiwać spokój i radość. Do czasu… Jedno z pudeł nowego chłopaka kryje zdjęcia Jowity i pamiątki po niej.

Czy to oznacza, że Radek wciąż nie może zapomnieć o byłej dziewczynie, przez którą tyle wycierpiał? I czy na pewno ona jest już tylko przeszłością? Sabina będzie oczekiwać od Radka, że definitywnie zamknie rozdział życia związany z Jowitą i pozbędzie się jej rzeczy. Chłopakowi nie będzie jednak łatwo podjąć taką decyzję.

Temat będzie wracał jak bumerang przez co ich wspólne biznesowe przedsięwzięcie stanie pod znakiem zapytania. Życie Sabiny i Radka zagmatwa się jeszcze bardziej, kiedy do Wrocławia wróci Jowita...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: