SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Drugi Pauliny i Norberta - ZDJĘCIA

29.01.2016, godz. 20:27
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Tego ślubu w serialu "Pierwsza miłość" chyba nikt się nie spodziewał! Paulina (Julia Pogrebińska) i Norbert (Łukasz Konopka) drugi raz staną na ślubnym kobiercu. Byli małżonkowie, którzy kilka lat rozstali się z powodu zdrady Norberta znów wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej. W 2260 odcinku "Pierwszej miłości" widzowie zobaczą ślub Pauliny i Norberta i wesele w ich domu w Wadlewie.

"Pierwsza miłość" odcinek 2260 - poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 18 w Polsacie

Ślub Pauliny i Norberta to jeden z bardziej romantycznych wątków jaki scenarzyści przygotowali w nowych odcinkach wiosną 2016! Na to, że Sobolewscy znów będą razem zanosiło się już od jakiegoś czasu.

To u byłego męża Paulina znalazła pocieszenie i dach nad głową kiedy wróciła do Wadlewa po zakończonym bolesnym rozstaniem romansie z jego bratem Bartkiem (Rafał Kwietniewski).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Porwanie Sabiny i Karola. Andrzej zastrzeli Wekslera i jego córkę?

Z resztą Norbert nigdy nie przestał jej kochać. Od razu przygarnął ją do siebie po cichu licząc, że kiedyś odzyska jej uczucie. Ostatnio Paulina i Norbert bardzo się do siebie zbliżyli. A finał tej historii będzie taki, że 2260 odcinku "Pierwszej miłości" wezmą drugi ślub. Kiedy mieszkańcy Wadlewa pozbyli się Damiana Skowronka (Hubert Urbański), Sobolewscy zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć, że ich miłość jest równie silna jak wtedy gdy pierwszy raz brali ślub.

Patrz: Pierwsza miłość. Paulina ucieknie z Wadlewa przed Skowronkiem

Po ślubie Pauliny i Norberta, który widzowie zobaczą w 2260 odcinku "Pierwszej miłości" zaproszeni na skromną uroczystość goście będą świętować ich szczęście na przyjęciu weselnym u Sobolewskim.

Nie zabraknie na nim rodziców Norberta - Jagny (Maria Gładkowska) i Jacka (Jan Monczka), Bartka z nową dziewczyną Tolą (Anna Gzyra), Artura (Łukasz Płoszajski) z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), a także Emilki (Anna Ilczuk), jej syna Mirka (Maurycy Torbicz) i Mariana Śmiałka (Paweł Okoński).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: