SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Natalia Klimas w Pierwszej miłości narzeczoną aktora Lwa Gromskiego

Pierwsza miłość. Natalia Klimas w Pierwszej miłości narzeczoną aktora Lwa Gromskiego

02.04.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość. Karolija (Natalia Klimas), Beata (Katarzyna Ankudowicz)
Pierwsza miłość. Karolija (Natalia Klimas), Beata (Katarzyna Ankudowicz) foto: ATM Grupa

Natalia Klimas w serialu "Pierwsza miłość" stanie na drodze do szczęścia Beatki (Katarzyna Ankudowicz), której serce skradnie słynny aktor Lew Gromski (Marcin Janos Krawczyk). Zakochana Beatka długo nie będzie wiedziała, że jej wybranek ma narzeczoną. W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" do Barbariana wkroczy Karolija (w tej roli Natalia Klimas) i zarzuci barmance, że uwodzi jej faceta.

"Pierwsza miłość" odcinek 2275 - poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Znajomość Beatki i Lwa Gromskiego w "Pierwszej miłości" rozpoczęła się podczas balu z okazji Gali Biznesu. To właśnie tam samotna, poszukująca miłości Beatka spotkała przystojnego dżentelmena, który spędził z nią niemal cały wieczór.

Beata nie zorientowała się, że z kim na do czynienia. Po prostu nie rozpoznała gwiazdora, który zamiast wizytówki czy numeru telefonu zostawił jej tylko swoje zdjęcie z autografem. To Mikser (Błażej Michalski) uświadomił przyjaciółkę, że jej nowy znajomy jest popularnym aktorem.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

Jak potoczy się dalej wątek Beaty i Lwa w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"? Scenarzyści zaplanowali nowy romans Beatki, która spotykając się z aktorem też stanie się celebrytką i trafi na pierwsze strony gazet.

Od momentu, w którym Beatka poznała Lwa, jej życie zdecydowanie nabierze tempa. Romans, ustawki z paparazzi to tylko niektóre z niespodzianek, które czekają widzów "Pierwszej miłości". Czy Beata znajdzie miłość u boku znanego aktora?

Tego jeszcze nikt nie wie. Pewne natomiast jest to, że poczuje się osaczona przez fotoreporterów, dla których stanie się łatwym celem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola nie jest w ciąży z Arturem - ZWIASTUN

Kiedy będzie się wydawało, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, pojawi się ona – narzeczona Lwa. W 2275 odcinku "Pierwszej miłości" Karolija (Natalia Klimas) odwiedzi Beatkę w Barbarianie i zapowie, że tak łatwo nie odda jej swojego ukochanego. Na pomoc osaczonej Beacie przyjdzie Mikser, który poda się za jej chłopaka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: