SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Misiek Koterski i Marcela Leszczak zakładają rodzinę - ZDJĘCIE

Pierwsza miłość. Misiek Koterski i Marcela Leszczak zakładają rodzinę - ZDJĘCIE

26.07.2017, godz. 09:00
Misiek Koterski i Marcela Leszczak
Michał Koterski z serialu "Pierwsza miłość" jest po uszy zakochany w swojej lubej, Marceli Leszczak. foto: Instagram

Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" już jakiś czas temu oświadczył, że planuje życie z narzeczoną. Misiek Koterski opublikował na Instagramie tajemnicze zdjęcie ze swoją ukochaną, Marcelą Leszczak. Nie da się ukryć, że sugeruje ono... ciążę Leszczak! Czy Koterski i Marcela zostaną rodzicami? Aktor z serialu "Pierwsza miłość" zakłada rodzinę i planuje ślub!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Przypominamy, że Misiek Koterski przed poznaniem Marceli Leszczak nie miał powodzenia w miłości, ani nikogo nie szukał. Tymczasem aktorka z "Miłości na bogato" spadła na niego, jak grom z jasnego nieba! Odtwórca roli Kaśki w serialu "Pierwsza miłość" postanowił jakiś czas później uklęknąć przed swoją ukochaną...

Przeglądając Instagram Marceli Leszczak czy Miśka Koterskiego nie da się nie zauważyć, że tych dwoje pała do siebie wielkim uczuciem. Przypominamy fragment wywiadu z serialowym Kaśką, który zapytany o założenie rodziny, odpowiedział:

- W moim życiu wszystko przychodzi późno, ale jak przychodzi, to z wielkim rozmachem - Spotykasz się z kimś i natychmiast masz poczucie, że znacie się od dawna. Dopiero potem, podczas życia razem, dowiadujesz się, czy możesz na tę drugą osobę liczyć, czy zawsze będzie stała za tobą murem.

Ewidentnie Marcela Leszczak twardo trzyma plecy ukochanego... Na ostatnim zdjęciu wstawionym przez Koterskiego na Instagram widzimy parę w czułych objęciach i aktora wymownie trzymającego dłoń na brzuszku drugiej połówki. Przypomnijmy, że pierścionek modelka dostała po 23 dniach od poznania się - to była miłość od pierwszego wejrzenia!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: