SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Michał Malinowski o postaci Pawła - zostanie w serialu?

Pierwsza miłość. Michał Malinowski o postaci Pawła - zostanie w serialu?

11.11.2016, godz. 21:11
Pierwsza miłość odcinek 2372 Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość odcinek 2372 Paweł (Michał Malinowski) foto:

W najnowszym wywiadzie z Michałem Malinowskim, aktorem grającym Pawła w serialu "Pierwsza miłość", dzieli się on z czytelnikami w "Świecie Seriali" informacjami na temat Pawła. Czy jego postać pozostanie na dłużej w serialu "Pierwsza miłość"? Czego jeszcze nie wiemy o Pawle?

Serial "Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w Polsacie

Postać Pawła z serialu "Pierwsza miłość" wywołała duże zainteresowanie wśód widzów już od samego momentu pierwszego pojawienia się wzmianek o nim. Czy to tylko przez wzgląd na zamieszanie bohatera wątek Melki? Raczej nie, Paweł jest barwą postacią samą w sobie, pełną wigoru i możliwości do rozowju.

Zobacz: Pierwsza miłość. Kto dopadnie Dragona?

Na pytanie, czy Paweł zagości na dłużej w serialu Michał Malinowski odpowiada:
- Mam taką nadzieję, bo doskonale realizuję się aktorsko, grając tępostać. Mój bohater jest pozytywnym człowiekiem. Ale nie jest to osoba, która na wszystko się godzi. Wręcz przeciwnie - Mogliśmy zobaczyć to na własne oczy w ostatnich odcinkach. Pobił Cinkowskiego i uciekł policjantowi przed przesłuchaniem, by tylko móc uratować Melkę (Ewa Jakubowicz) - z wielką determinacją walczy o swoje. Potrafi się nawet posunąć do dramatycznych rozwiązań. Przypłaca to wyrzutami sumienia, ale gdy jest przekonany, iż służy dobru, nie cofa się przed niczym.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł ucieknie Cinkowskiemu, a Marysia wyruszy uwolnić Melkę!

Dobrze by było, gdyby postać Pawła utrzymała się w serialu "Pierwsza miłość" na dłużej. Przyjemnie się ogląda wyczyny dzielnych bohaterów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: