SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka ofiarą gwałtu!

Pierwsza miłość. Melka ofiarą gwałtu!

20.10.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) Dragon (Krzysztof Zych) foto:

Melka (Ewa Jakubowicz) zostanie zgwałcona?! Dragon (Krzysztof Zych) w 2357 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przykuje Melkę do kaloryfera, a wieczorem zaprosi na kolację podejrzaych mężczyzn! Upije dziewczynę, która rano nie będzie nic pamiętać. Melka zostanie zgwałcona w 2357 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2357 - czwartek, 20.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Czyżby Dragon chciał doprowadzić do zgwałcenia Melki? W 2357 odcinku serialu "Pierwsza miłość" każde dziewczynie ubrać obcisła, czerwoną sukienkę, długości zdecydowanie przekraczającej granice dobrego smaku.

Zobacz: Pierwsza miłość. Paweł trafi do szpitala przez Melkę

- Będę wyglądała w tym, jak dziwka! - wykrzyknie Dragonowi. Melka obudzi się w 2357 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przykuta do kaloryfera, a jej oprawca będzie już miał dla niej plany. Każe posprzątać jej całe mieszkanie i poinformuje przetrzymywaną dziewczynę, że wieczorem będą mieli gości. Melka zgodnie z rozkazem Dragona wyczyści całe mieszkanie na błysk, a następnie założy karmazynową sukienkę, która będzie bardziej przypominać bluzkę.
Wieczorem przyjdą goście, a Melka będzie zmuszona się zachowywać i potulnie uśmiechać. Koledzy przestępcy, zapewne tacy sami bandyci jak on sam, będą zachwyceni rudowłosą dziewczyną. Kiedy w 2357 odcinku serialu "Pierwsza miłość" "impreza" zacznie się rozkręcać, Melka wbrew swojej woli zostanie zmuszona do picia wódki. Alkohol doprowadzi ją do stanu nieprzytomności. Rano kompletnie nie będzie pamiętać, co działo sie poprzedniego wieczoru. Dragon rzywlókł zbirów, by mogli wykorzystać jego "niewolnicę"? Jeżeli tak, to pewnie za pieniądze, lub znajomości.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wojciech Błach ma apetyt na seks!

Jak długo jeszcze Melka będzie zmuszona słuchać się i dostosowywać do fanaberii Dragona? Kiedy nadejdzie pomoc? Czy zostanie zgwałcona przez znajomych przestępcy? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: