SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Mateusz Banasiuk na samotnych wakacjach. Rozstał się z Magdaleną Boczarską?

Pierwsza miłość. Mateusz Banasiuk na samotnych wakacjach. Rozstał się z Magdaleną Boczarską?

28.07.2016, godz. 14:30
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk foto: atm grupa/akpa

Mateusz Banasiuk (30 l.), czyli Radek z serialu "Pierwsza miłość" wyjechał na wakacje bez ukochanej Magdaleny Boczarskiej (37 l.) Czy samotny wyjazd aktora był spowodowany nagłym rozstaniem z ukochaną? Kiedy Mateusz Banasiuk zaczął umieszczać na Facebooku zdjęcia z Włoch od razu pojawiły się plotki, że po dwóch latach zakończył swój związek z nieco starszą aktorką. Teraz prawda o wyjeździe Mateusza Banasiuka wyszła na jaw.

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska są razem od dwóch lat, ale ostatnio zaczęły krążyć plotki, że ich związek przechodzi kryzys i para jest bliska zerwania. Nawet znajomi serialowego Radka z "Pierwszej miłości" sądzili, że rozstał się z dziewczyną gdy nagle spakował plecak i wyjechał do Włoch. W tym czasie Magdalena Boczarska zaszyła się w Lubniewicach na planie filmu o Michalinie Wisłockiej, w którym gra główą rolę.

Patrz: Pierwsza miłość. Aneta Zając na wakacjach ze Stefano Terrazzino na Sycylii. To nie tylko urlop

Aktor z "Pierwszej miłości" zamieszczał zdjęcia ze swojej wyprawy na Facebooku i Instagramie, ale słowem nie wspomniał o tym dlaczego nie ma z nim jego dziewczyny. W rozmowie z magazynem "Na żywo" zaprzeczył, ze rozstał się z Magdaleną Boczarską.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

- Przemieszczałem się z miejsca na miejsce, spałem w uroczych hotelikach, poznawałem mieszkańców i cudowne smaki lokalnych potraw. Totalnie zboczyłem z turystycznego szlaku - powiedział.

Ponoć aktorska para niedawno zdecydowała się zamieszkać razem w mieszkaniu Banasiuka w Warszawie. Jakiś czas temu byli widziani też razem na jednej z imprez w  Konstancinie w domu Piotra Woźniaka-Staraka, producenta filmu, w którym gra Boczarska.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: