SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Mateusz Banasiuk marzy o dziecku z Magdaleną Boczarską

Pierwsza miłość. Mateusz Banasiuk marzy o dziecku z Magdaleną Boczarską

24.06.2016, godz. 12:30
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk foto: atm grupa/akpa

Mateusz Banasiuk (30 l.), znany z roli Radka w serialu "Pierwsza miłość", chciałby zostać ojcem! Aktor od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Magdaleną Boczarską (37 l.) i coraz częściej myśli o tym, by założyć rodzinę. Ze względu na nadmiar pracy na planie "Pierwszej miłości" i w teatrze musi jednak odłożyć swoje plany na później.

Miłość Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej kwitnie już od dwóch lat! Para aktorów już nie ukrywa swoich uczuć. Za każdym razem gdy pojawiają się gdzieś razem publicznie widać jak bardzo się kochają. I choć oboje rzadko opowiadają o swoim życou prywatnym, to teraz serialowy Radek z "Pierwszej miłości" zrobił wyjątek.

Patrz: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż. Ślub podczas wakacji

Z okazja Dnia Ojca opowiedział nie tylko o swoim relacjach z ojcem, także aktorem Stanisławem Banasiukiem, ale różnież o tym, że marzy o tym by mieć dziecko ze swoją ukochaną.

- Mam dobry kontakt z tatą. Nie muszę się z nim specjalnie kontaktować w Dniu Ojca. Mamy partnerską, koleżenską relację. Chciałbym kiedyś mieć więcej, niż jedno dziecko. Na razie o tym nie myślę, bo mam strasznie dużo pracy, a dzieci wymagają zaangażowania i dużo miłości - wyznał w rozmowie z portalem plejada.pl.

Przeczytaj:  Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Melka porwana przez Dragona przed ślubem Marysi i Michała

30-letni Mateusz Banasiuk w "Pierwszej miłości" nie miał okazji sprawdzić się w roli ojca. Kiedy dowiedział się, że jego dziewczyna Jowita (Joanna Opozda) jest w ciąży przez długi czas był przekonany, że to jego dziecko. Początkowo bał się tej odpowiedzialności, ale potem zaczął się nawet cieszyć. Niestety okazało się, że Jowita jest w ciąży z Tedem (Sindre Sandemo).

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: