SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

27.12.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Nareszcie! Już wiadomo, co ekipa serialu "Pierwsza miłość" robiła na Kasprowym Wierchu! Według ostatnich doniesień wyjechali tam, by nakręcić pewne specjalne sceny... Już niedługo zobaczymy w serialu "Pierwsza miłość", jak Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) w końcu biorą ślub - i to w malowniczych górach!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Ostatnimi czasy pomiędzy Marysią, a Michałem w serialu "Pierwsza miłość" nie układało się najlepiej. Ciągłe kłótnie, niezgody - od porwania Melki, aż do teraz, kiedy oboje stoją po różnych stronach, zakleszczeni pomiędzy swoimi pociechami.

Zobacz: Pierwsza miłość. Zdjęcia zza kulis! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Dodatkowo, kiedy Michał odkrył, że to Krystian (Patryk Pniewski) na samym końcu okazał się największym kłamcą oraz mścicielem, postanowi niedługo w serialu "Pierwsza miłość" wyjechać. Na jak długo - nie wiadomo. Wiemy natomiast już, czego dotyczył wyjazd ekipy serialu "Pierwsza miłość". Aktorzy wyjechali w góry, na Kasprowy Wierch, aby kręcić nowe sceny.

Okazuje się, że kiedy Michał już powróci z wyjazdu, zacznie planować ślub. Wszyscy pojadą na Kasprowy Wierch - Marysia, Michał, Melka (Ewa Jakubowicz), Krystian oraz Paweł (Michał Malinowski). Z Zakopanego przeniosą się w wyższe rejony, na sam szczyt! Ekipa serialu "Pierwsza miłość" zdradziła gazecie "Świat Seriali", że dostarczenie sprzętu w takich warunkach nie było łatwym zadaniem, jednakże się udało. Tam czeka na Marysię niesamowita niespodzianka!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka da kosza Tymoteuszowi? - ZWIASTUN

Na samym szczycie ujrzy balony, wstążki, porozwieszane kartki - wszystko w ślubnym klimacie. Bez białej sukni, za to w wyjątkowym miejscu, wśród bliskich sercu osób, Marysia wypowie sakramentalne "tak"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: