SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marianna nową dziewczyną Mirka? Tak Katarzyna Sawczuk uwodzi w Pierwszej miłości

Pierwsza miłość. Marianna nową dziewczyną Mirka? Tak Katarzyna Sawczuk uwodzi w Pierwszej miłości

29.09.2016, godz. 14:15
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk)
Pierwsza miłość. Marianna (Katarzyna Sawczuk) foto: ATM Grupa

Katarzyna Sawczuk w bikini w serialu "Pierwsza miłość"! Grana przez nią nowa bohaterka, 18-letnia Marianna, już pierwszego dnia pobytu w Wadlewie, w 2343 odcinku "Pierwszej miłości" sprawi, że Mirek  (Maurycy Torbicz) oszaleje na jej punkcie. Spragniony uczucia i kobiecego towarzystwa chłopak bez pamięci zakocha się w Mariannie, która sprytnie to wykorzysta. Czy Marianna zostanie dziewczyną Mirka?

"Pierwsza miłość" odcinek 2343 - piątek, 30.09.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat


Kim jest tajemnicza Marianna,  która w 2342 odcinku "Pierwszej miłości" przyjeżdża do Wadlewa i szuka noclegu w gospodarstwie agroturystycznym u Śmiałków? Widzowie jeszcze tego nie wiedzą, ale piękna dziewczyna, która od pierwszej chwili rzuca swój czas na Mirka to córka Anny (Agnieszka Suchora), ukochanej Mariana Śmiałka (Paweł Okoński).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Artur dostanie zawału serca na ulicy. Co się stanie Arturowi? - ZWIASTUN

Po co Marianna przyjechała do Wadlewa i czy jej pobyt tu ma związek z romansem Anny i Mariana? To się dopiero wyjaśni, ale już teraz możemy ujawnić, że 18-latka nie ma czystych intencji. Wygląda na skromną, niewinną dziewczynę, lecz tak naprawdę jest niezłą manipulantką.

Na pierwszy rzut oka Marianna sprawia wrażenie dziewczyny z dobrego domu, świetnie wykształconej, oczytanej, znającej języki, ale to tylko pozory. Bezstresowne wychowanie Marianny poskutkowało tym, że z pozoru idealna nastolatka to rozwydrzona małolata, która uwielbia się zabawić i lubi wykorzystywać mężczyzn do swoich celów. Także tych sporo starszych od siebie.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

W 2343 odcinku "Pierwszej miłości" Marianna zaczyna czuć się u Śmiałków jak u siebie w domu. Od razu wskakuje w skąpy kostium kąpielowy i opala się na leżaczku czym wzbudza jeszcze większy zachwyt w Mirku. Zauroczony atrakcyjną nastolatką syn Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) chętnie przyjmuje rady sercowe od wujka Norberta (Łukasz Konopka).

Wkrótce młodzi wybierają się na spacer, podczas którego Mirek nie może oderwać wzroku od Marianny. - Cały czas mi się przyglądasz... - zauważa dziewczyna, lecz on zaprzecza. - Ok, to mi się wydawało... - odpowiada zalotnie Marianna.

WIDEO: Katarzyna Sawczuk o roli Marianny w serialu "Pierwsza miłość" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: