SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Maria Szafirska jako Dominika Juszczak

Pierwsza miłość. Maria Szafirska jako Dominika Juszczak

27.01.2017, godz. 15:00
Maria Szafirska w serialu Pierwsza miłość
Maria Szafirska w serialu "Pierwsza miłość" foto:

Maria Szafirska dołączyła do obsady "Pierwszej miłości"! Młoda aktorka, która pół roku temu wyszła za Krystiana Wieczorka dzielnie zdobywa kolejne role w polskich serialach. Po Paulinie z "M jak miłość" miała swój epizod w "Na dobre i na złe", a teraz zagra Dominikę Juszczak w serialu Polsatu. To właśnie do tej roli zmieniła kolor włosów!

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Maria Szafirska ma dopiero 24 lata, a jej dorobek już robi wrażenie. Aktorka zagrała w wielu polskich serialach tj. "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Strażacy". Teraz przyszedł czas na produkcję Polsatu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

Ukochana Krystiana Wieczorka dołączyła właśnie do obsady "Pierwszej miłość". Aktorka wcieli się w rolę Dominiki Juszczak - wychowanki sierocińca. Nowa bohaterka po przejściach gorąco liczy na to, że to właśnie Paweł - którego zna z domu dziecka - będzie jej prawdziwą rodziną. Już nas ciekawość zżera, co wydarzy się w premierowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Musicie też wiedzieć, że Maria Szafirska specjalnie do tej roli diametralnie zmieniła fryzurę. Urocza brunetka poświęciła swój naturalny kolor włosów, by stać się blondynką. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: