SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian przemówi Pawłowi do rozsądku? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian przemówi Pawłowi do rozsądku? - ZWIASTUN

01.03.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość Krystian (Patryk Pniewski) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość Krystian (Patryk Pniewski) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" Krystian (Patryk Pniewski) postanowi interweniować w sprawie Melki (Ewa Jakubowicz)! Spotka się z Pawłem (Michał Malinowski) i powie mu, że facet źle robi, wybierając opiekę nad Dominiką (Maria Szafirska). Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

W nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Krystian pomoże Melce uporać się z jej problemem. Dziewczyna już mu się wyżaliła i Domański sam był świadkiem podłego zachowania byłej dziewczyny Pawła. Już niedługo w "Pierwszej miłości" postanowi z chłopakiem porozmawiać.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka zostanie policjantką. Nadaje się?

- Wiele w życiu głupot zrobiłem, ale ty stary przebijasz mnie na starcie - powie szczerze Krystian Pawłowi w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość". Melka miała prawo czuć się odrzucona przez cały czas, gdy byli kochankowie byli tak zafascynowani rozmową ze sobą, że jej nie zauważali. Na dodatek nawet gdy Dominika ja zwyzywała, Nowogrodzki nie raczył podjąć odpowiednich kroków...

Krystian nie pozwoli na to, żeby Długosz dawała się w ten sposób traktować. Według niego są priorytety, a w tym wypadku tym priorytetem jest ukochana kobieta, a nie dawna przyjaciółka. Oczywiście Domański wykaże się hipokryzją, ponieważ sam wciągnie się tak bardzo w sprawy Melki, że nie zjamie się Martą (Joanna Jarmołowicz), która upija się i przychodzi do pracy w stanie upojenia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Poznajcie nowego właściciela Barbariana - WIDEO

Dominika zacznie pozwalać sobie pod względem Pawła na coraz więcej. Czy słowa Krystiana w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" uświadomią Nowogrodzkiemu, że była dziewczyna nim manipuluje i wróci do Melki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: