SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian i Melka zamieszkają razem

Pierwsza miłość. Krystian i Melka zamieszkają razem

09.01.2017, godz. 20:45
Pierwsza miłość odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Zbliżający się ślub-niespodzianka, który Michał (Wojciech Błach) szykuje wraz z najbliższymi dla Marysi (Aneta Zając) będzie w perspektywie czasu nie lada wyzwaniem dla Melki (Ewa Jakubowicz). W serialu "Pierwsza miłość" szykują się zmiany i młoda para zamierza zamieszkać razem, wraz ze swoimi pociechami... Co na to Paweł (Michał Malinowski)?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

Po poprzedniej przeszkodzie, czyli po porwaniu Melki, tym razem się uda! Michał i Marysia w końcu złożą przysięgę małżeńską. Już niedługo ukochany Długosz wróci i postanowi zabrać się całą brygadą w Tatry. Ona nie ma pojęcia, co ją tam czeka!

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

Cała piątka w dniu ślubu wjedzie na Kasprowy Wierch, lecz Marysia na taras widokowy dotrze jako ostatnia. Kiedy już zobaczy, co zrobił Michał, niesamowicie się wzruszy. Cała ceremonia przebiegnie w bardzo przyjemnmej atmosferze, bez napięć, chociaż Paweł i Kryustian (Patryk Pniewski) mają ze sobą na pieńku.

Młoda para powróci do Wrocławia rządna zmian, ale najpierw postanowią wynagrodzić małej Julce to, że nie pojechała wraz z nimi do Zakopanego. Wyprawią kolejną imprezę weselną już w mieście, a w przygotowania do niej bardzo zaangażują się ich dzieci... Patrząc na Melkę i Krystiana, Paweł nie będzie zbytnio zadowolony. Były chłopak Długosz od razu to zauważy, nie kryjąc zadowolenia.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Zdjęcia zza kulis! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

W międzyczasie Marysia i Michał podejmą decyzję o wspólnym zamieszkaniu w jednym mieszkaniu. Postanowią połączyć swoje meble, ręczniki, szafę i również dzieci! Tak, świeżo upieczona pani młoda nie widzi możliwości, że Melka miałaby ją opuścić. Krystian na pewno będzie zadowolony z tej decyzji, na pewno w przeciwieństwie do Pawła. Jak para poradzi sobie z taką nieprzyjemną sytuacją?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: