SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio o ślubie z Tomaszem Barańskim. Rodzice namówią ją na ślub kościelny?

Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio o ślubie z Tomaszem Barańskim. Rodzice namówią ją na ślub kościelny?

04.07.2016, godz. 10:30
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański
Klaudia Halejcio, Tomasz Barański foto: AKPA

Klaudia Halejcio (25 l.), gwiazda serialu "Pierwsza miłość", od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z tancerzem Tomaszem Barańskim (35 l.). Czy przyszła już pora na ślub tej pary? Aktorka nie ukrywa, że jej rodzice, który są bardzo wierzący i prowadzą tradycyjny dom od dłuższego czasu namawiają ją na ślub kościelny. Dla ojca Klaudii Halejcio to spory problem, że jego ukochana córeczka mieszka z mężczyzną, który nie jest jej mężem.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w telewizji Polsat

Kiedy Klaudia Halejcio i Tomasz Barański wezmą ślub? Tylko zakochani znają odpowiedź na to pytanie. Na razie pewne jest tylko to, że oboje są pewni łączącego ich uczucie, które narodziło się w 2014 roku podczas "Tańca z gwiazdami". Od tego czasu oboje wiele przeszli.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Klaudia Halejcio nie wie z kim będzie Luiza

Choroba Tomka Barańskiego była prawdziwą próbą dla ich miłości, z której oboje wyszli zwycięsko. Te dramatyczne doświadczenia nauczyły ich, że życie jest ulotne, że muszą się cieszyć tym, co mają. Ukochany Klaudii Halejcio pokonał nowotwór, ale lekarze musieli mu wyciąć jedną nerkę. Teraz oboje inaczej patrzą na wspólną przyszłość. Są pewni tego, że chcą być razem już zawsze. A ślub?

Podobno rodzice Klaudii Halejcio coraz bardziej nalegają na tradycyjną uroczystość w kościele. - Tata jest bardzo wierzącą osobą i dla niegi jest to pewien problem. Ale z drugiej strony widzi, jak dzisiaj żyją młodzi ludzie, jak czasy się zmieniły, więc daje nam jeszcze trochę czasu - powiedziała aktorka z "Pierwszej miłości" w wywiadzie dla magazynu "Dobry tydzień".

Zobacz: Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

Serialowa Luiza z "Pierwszej miłości" pochodzi jednak z tradycyjnego, religijnego domu, dlatego rodzice wpoili jej chrześcijańskie wartości, że rodzina i dom są najważniejsze, tak samo jako poczucie obowiązku i odpowiedzialności za własne czyny. To mama Klaudii Halejcio, która z wykształcenia jest pedagogiem, wyznaczała jasne reguły postępowania i była jej menadżerem na początku kariery aktorskiej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: