SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio kiedyś i dziś - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Klaudia Halejcio kiedyś i dziś - ZDJĘCIA

28.06.2017, godz. 11:00
Klaudia Halejcio
Podczas gali Playboya - Samochód roku, na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. Wśród zaproszonych była również Klaudii Halejcio. foto: ATM Grupa

Klaudia Halejcio, znana aktorka serialu "Pierwsza miłość" oraz wyjątkowa piekność, przez wszystkie lata swojej kariery przeszła ogromną metamorfozę! Z uroczej dziewczynki, w seksowną kobietę - przedstawiamy krok po kroku przemianę Klaudii Halejcio.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017 w Polsacie

Klaudia Halejcio w wieku 8 lat raz pierwszy wystąpiła na ekranie jako mała blondynka Zuzia w serialu "13 posterunek". Odcinek o policji był wyjątkowo zabawny, a mała Klaudia była "zmuszana" do powiedzenia wierszyka o stróżach prawa. W końcu małej dziewczynce udało się powiedzieć:
"- Kochana policjo! Jesteś kochana, bo pomagasz ludziom od nocy do rana. Całe przedszkole ci bardzo życzy dużo złodziei i psów na smyczy."

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

Później, już nieco starsza, aktorka występowała przez 7 lat w serialu "Złotopolscy" w roli Andżeliki Kwaśniewskiej, a w międzyczasie w latach 2005-2007 związała się z "Pierwszą miłością", do której powróciła 2014 roku. Klaudia Halejcio zagościła również w "Rezydencji", "Hotelu 52" oraz gościnnie w serialu "Na dobre i na złe". Na zdjęciach widzimy ogromną przemianę, jak z uroczej blondyneczki, aktorka zmieniła się w prawdziwą seksbombę!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: