SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kłamstwo Tymoteusza wyjdzie na jaw

Pierwsza miłość. Kłamstwo Tymoteusza wyjdzie na jaw

03.01.2017, godz. 13:00
Pierwsza miłość Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski)
Pierwsza miłość Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) foto: ATM Grupa

Już niedługo, w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość", prawda o Tymoteuszu (Piotr Gawron-Jedlikowski) wyjdzie na jaw! Aśka (Paulina Gałązka) będzie w szoku. Aneta dowie się jako pierwsza w 2411 odcinku "Pierwszej miłości" od Bogumiła (Bronisław Wrocławski)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2411 w czwartek, 5.01.2017 o godz. 18.00 w Polsacie

Już niedługo w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" okaże się, że Tymoteusz przez cały czas nie był tym, za kogo się podawał! Kiedy Aśka zostanie awansowana na asystentkę Anety, szefowa dowie się bardzo zaskakującej rzeczy od Bogumiła.

Zobacz: Pierwsza miłość. Paweł i Melka rozstaną się przez Sabinę? - ZWIASTUN

Wyjdzie na jaw, że Tymoteusz tak naprawdę jest biednym mechanikiem! Te wszystkie samochody były najwyraźniej pojazdami jego klientów. Wynajął przecież mieszkanie na randkę z Aśką, o czym widzowie dowiedzieli się jakiś czas temu. W 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Asia przyjdzie do warszatatu Tymoteusza.
- Zapomniałaś czegoś?
- Błyszczyk. Chyba został w twoim mieszkaniu - ale kiedy Aśka w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pójdzie do domu do którego kiedyś zaprosił ją Tymoteusz, drzwi otworzy jej obca kobieta.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Pawła w samochodzie

Reakcja Aśki jest jeszcze nieznana. W końcu to będzie dla niej szok... Cały czas myślała, że spotyka się z bogatym młodzieńcem. Jej podejście do pieniędzy zdecydowanie się zmieniło odkąd zasmakowała prawdziwej miłości - po prostu majątek przestał być dla niej priorytetem. Czy istnieje szansa na to, że Aśka w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" doceni starania Tymoteusza? W końcu bardzo mu zależało, na wywarciu dobrego wrażenia. I co zrobi Aneta? Zdejmie z Aśki zakaz spotykania się z nim?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na FacebookuWięcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: