SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kazanowa na parkiecie! Elżbieta Romanowska znowu zatańczy

Pierwsza miłość. Kazanowa na parkiecie! Elżbieta Romanowska znowu zatańczy

03.02.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2432 Kazanowa (Elżbieta Romanowska)
Pierwsza miłość odcinek 2432 Kazanowa (Elżbieta Romanowska) foto: ATM Grupa

Kazanowa (Elżbieta Romanowska) w 2432 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zademonstruje społeczności Wadlewa swoje umiejętności taneczne! Wszyscy będą robili sobie z niej żarty, ale kobieta pokaże, na co ją stać w 2432 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Elżbieta Romanowska wykorzysta umiejętności z "Tańca z Gwiazdami"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2432 w piątek 3.02.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Pomysł Kazanowej na utworzenie szkoły tańca dla dorosłych i dzieci w Wadlewie został odrzucony przez Annę (Agnieszka Suchora) oraz wyśmiany przez mieszkańców! Nieźle się zdziwią, kiedy w 2432 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zademonstruje im swoje umiejętności.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk zatańczy o wygraną?

Ksiądz (Włodzimierz Matuszczak) będzie załamany pomysłem Kazanowej i nawet on będzie starał się ją namówić do porzucenia tego pomysłu. Malwina (Agnieszka Wielgosz) będzie czatowała z telefonem, aby nagrać seksowny taniec i puścić w 2432 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w świat. Seweryn (Mirosław Kropielnicki) przestanie przyznawać się do swojej ukochanej, a nawet pomyśli, że ten cały pomysł z tańcem jest jakąś zemstą na nim! Wyjdzie, zanim Kazanowa rozpocznie występ...

Tancerka nie przejmując się falą nienawiści i naśmiewania się z niej na każdym kroku w 2432 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zrzuci z siebie szlafrok, ukazując migocącą sukienkę i rozpocznie taniec.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł i Sabina w ośrodku wychowawczym. Rzucają wyzwanie aktorom! - WIDEO

Zrobi furorę wśród mieszkańców Wadlewa swoimi gibkimi ruchami, a gdy zakończy oszołomi ją fala oklasków publiczności. Nawet Malwina stwierdzi, że nagrany filmik nie ośmieszy koleżanki, a wręcz ją wypromuje! Anna zacznie coraz przychylniej patrzyć się na pomysł Kazanowej. A co do Elżbiety Romanowskiej, to świetnie wykorzysta umiejętności zdobyte w "Tańcu z Gwiazdami"! Widać, że wiedza z show się nie zmarnowała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: