SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

23.03.2017, godz. 10:00
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk
Patryk Pniewski, Katarzyna Sawczuk foto: ATM Grupa

W ostatnim czasie magazyny plotkarskie zaczęły rozpisywać się na temat bycia lub nie-bycia w związku Katarzyny Sawczuk i Patryka Pniewskiego. Okazuje się, że faktycznie coś jest na rzeczy! Aktor znany z seriali "Pierwsza miłość", "Barwy szczęścia" oraz "Belfer" zapowiada pozew. O co chodzi?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

W ostatnim czasie na profilach Katarzyny Sawczuk i Patryka Pniewskiego pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a w "Fakcie" ukazała się wypowiedź aktora znanego z serialu "Pierwsza miłość" na temat ich związku. "Twoje Imperium" w ostatnim czasie poinformowało, że para się rozstała, a menadżerka Kasi Sawczuk sugeruje jej złożenie pozwu przeciwko... Pniewskiemu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski szczerze o związku z Katarzyną Sawczuk

Dlaczego aktor miały zerwać z koleżanką z planu? Podobno Kasia prowadzi zbyt "otwarty" styl życia oraz nie zamyka się na nowe relacje. Nie spodobało się to Patrykowi Pniewskiemu, który postanowił zakończyć relację. Przynajmniej to jedna z wersji. Według drugiej pomiędzy aktorami nic nie było, a ich związek to pomówienie. Sawczuk wyjechała na Bali, gdzie jak podało ww. "Twoje Imperium", menadżerka gwiazdy Magdalena Kaczmarek miałaby sugerować podopiecznej założenie sprawy w sądzie. 
- Namawiam Kasię do wystosowania oświadczenia w tej sprawie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2465: Sabina w pułapce Aleksandra - ZWIASTUN

Z kolei Patryk Pniewski na te doniesienia zareagował co najmniej ostro - twierdzi, że żadna z informacji podanych przez tygodnik "Twoje Imperium" nie jest prawdą. Jak będzie wyglądała praca aktorów, skoro występują razem w "Barwach szczęścia" oraz "Pierwszej miłości"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: