SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż. Ślub podczas wakacji

Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz wychodzi za mąż. Ślub podczas wakacji

23.06.2016, godz. 08:36
Katarzyna Ankudowicz
Katarzyna Ankudowicz foto: AKPA/ ATM Grupa

Katarzyna Ankudowicz, uwielbiana przez widzów Beatka z serialu "Pierwsza miłość", wychodzi za mąż! Ślub aktorki z "Pierwszej miłości" i jej narzeczonego Mikołaja, szefa dużej firmy nagłośnieniowej, ma się odbyć podczas wakacji. Niewykluczone, że także Beatka stanie na ślubnym kobiercu i w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 będzie żoną Lwa Gromskiego (Marcin Krawczyk).

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od września w Polsacie

Ślub Katarzyny Ankudowicz i jej ukochanego Mikołaja na razie owiany jest tajemnicą! Gwiazda "Pierwszej miłości" rzadko opowiada w wywiadach o swoich życiu prywatnym, a na czerwonym dywanie zawsze pojawia się sama. Jednak według doniesień tygodnika "Rewia" jeszcze tego lata aktorka zostanie żoną.

Patrz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda ma nowego chłopaka. Planuje ślub?

Narzeczony Katarzyny Ankudowicz jest związany z branżą filmową, ale zwykle pracuje z drugiej strony kamery, bo jest szefem dużej firmy nagłośnieniowej. Para poznała się na jednym z planów zdjęciowych. Mikołaj od samego początku był zauroczony aktorką gdy zobaczył ją podczas jednego z występów. Zachwyciła go wdziękiem i poczuciem humoru. Od tamtej pory zakochani są nierozłączni.

Jak zdradza znajomy Katarzyny Ankudowicz i jej narzeczonego ten związek oparty jest na wielkiej miłości. Mikołaj świata nie widzi poza narzeczoną. Jest gotów zrobić wszystko, by gwiazda "Pierwszej miłości" mogła realizować swoje pasje. - To tradycjonalista, który wie, że to głównie mężczyzna bierze odpowiedzialność za kondycję finansową rodziny - podaje "Rewia".

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Daria i Błażej zaręczeni - ZWIASTUN

Niewykluczone, że ślub Katarzyny Ankudowicz zbiegnie się w czasie ze zmianami w życiu Beatki z "Pierwszej miłości", która marzy o tym, by zostać żoną Lwa Gromskiego i mieć dziecko z ukochanym. Wszystko zależy jednak od scenarzystów serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: