SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kaśka zniszczy związek Beaty i Lwa

Pierwsza miłość. Kaśka zniszczy związek Beaty i Lwa

21.10.2016, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2358 Lew (Marcin Krawczyk) Filip (Jakub Mazurek)
Pierwsza miłość odcinek 2358 Lew (Marcin Krawczyk) Filip (Jakub Mazurek) foto:

Kaśka (Misiek Koterski) przyczyną kłótni pomiędzy Beatą (Katarzyna Ankudowicz) i Lwem (Marcin Krwaczyk)! W 2358 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Beata nie zdąży wyznać ukochanemu prawdy o swojej przeszłości z Filipem (Jakub Mazurek). Kaśka przez przypadek wygada się przed narzeczonym swojej koleżanki w 2358 odcinku "Pierwszej miłości". Lew będzie wściekły!

"Pierwsza miłość" odcinek 2358 - piątek, 21.10.2016, o godz. 18 w telewizji Polsat

Przez Kaśkę Lew będzie wściekły na Beatę! W 2358 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Lew zjawi się w barze u Kaśki. Już na miejscu na gwiazdora będzie czekał Filip, z którym niczego nieświadomy Lew zaczął się zaprzyjaźniać...

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia odnajdzie kryjówkę Dragona i Melki

Kaśka widząc bardzo przyjacielskie powitanie dwóch mężczyzn uniesie wysoko brwi. On wie, kim jest Filip i co go w przeszłości łączyło z Beatą. Nic więc dziwnego, że w jego głowie pojawiło się mnóstwo pytań. W 2368 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wpakuje Beatę w spore tarapaty!

- No nie wierzę no - zagai Kaśka nalewając leniwie piwo do kufla. Kiedy mężczyźni będą mieli przesiąść się z baru do stolika, doda - Były mąż, teraźniejszy mąż... Tak razem na piwku? No to jest normalnie nie do wiary! - Filipowi w tym momencie zacznie rzednąć mina. Zacznie przeczuwać, co się za chwilę wydarzy.

- Samochodu nie zamknąłem... - skłamie przerażonym głosem były Beaty.

Lew spojrzy się na Filipa z rządzą mordu w oczach. Będzie świdrował go wzrokiem, do momentu w którym były jego ukochanej Beaty nie wytrzyma i w zawrotnej prędkości wybiegnie przez drzwi z baru! Lew ruszy za nim, a Kaśka w tym momencie zda sobie sprawę z tego, że chyba powinien milczeć na temat starego małżeństwa Beaty.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Filip zniszczy związek Beaty i Lwa

Co zamierza zrobić gwiazdor? Na pewno będzie bardzo zły na swoją ukochaną! Czy Lew wybaczy Beacie przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: