SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jowita śledzona przez Teda, właściciela kasyna z USA

Pierwsza miłość. Jowita śledzona przez Teda, właściciela kasyna z USA

07.04.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda) foto: ATM Grupa/ Youtube

Jowita (Joanna Opozda) z serialu "Pierwsza miłość" w niebezpieczeństwie! We Wrocławiu pojawił się Ted (Sindre Sandemo), właściciel kasyna w USA, od którego Jowita wzięła pieniądze na leczenie raka i spłatę długu u Artura (Łukasz Płoszajski). Tajemniczy mężczyzna odnalazł Jowitę i w 2274 odcinku "Pierwszej miłości" zaczyna ją śledzić. Ted nie może darować jej tego, że go zostawiła i znów spotyka się z Radkiem (Mateusz Banasiuk).

"Pierwsza miłość" odcinek 2274 - piątek, 8.04.2016, o godz. 18 w Polsacie

Przeszłość Jowity z "Pierwszej miłości" znów daje o sobie znać. Po ucieczce z Wrocławia do USA Jowita robiła wszystko, by zdobyć pieniądze na swoje leczenie. Wyznała już Radkowi, że zbierała fundusze od firm i prywatnych sponsorów, ale najwięcej wzięła od pewnego właściciela kasyna.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jowita miała romans z właścicielem kasyna z USA. Kim jest Ted?

Jaka była cena tej pomocy? Już w 2273 odcinku "Pierwszej miłości" Radek domyślił się, że na pewno chodziło o seks. Jowita nie zaprzeczyła, ale oburzyły ją słowa Radka, który ją obraził.

W momencie gdy Jowita wraca pamięcią do wydarzeń w USA w hotelu we Wrocławiu Ted dostaje od swojego wspólnika zdjęcia Jowity. Właściciel kasyna przyjechał za nią do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Po co i dlaczego kazał obserwować Jowitę? Tego na razie nie wiadomo. Ale na pewno Tedem nie kierują dobre zamiary.

Patrz: Pierwsza miłość. Kinga dowie się o zdradzie Artura i wyrzuci go z domu - ZDJĘCIA

W 2274 odcinku "Pierwszej miłości" Ted i jego współpracownik obserwują mieszkanie Beatki (Katarzyna Ankudowicz), w którym zatrzymała się Jowity. Śledzą ją gdy wychodzi na spotkanie z Radkiem do Barbariana.

Jowita wciąż nie rezygnuje bowiem z prób odzyskania Radka. Po tym jak się ze sobą przespali, a Radek uciekł dzwoni do niego z pretensjami. Zupełnie jakby to on był winny, że oboje znaleźli się na tym etapie swojego życia nie potrafią się dogadać. - Serio będzie się tak zachowywał, bo się przespaliśmy? Przestań się przede mną chować, bo i tak cię znajdę... - mówi z wyrzutem Jowita.

Ted zdobywa informacje na temat Radka. Jego wspólnik robi też ukochanemu Jowity serię zdjęć z ukrycia. - Parę kradzieży. Podejrzenie o morderstwo...
- Zabił?
- Chcieli go wrobić. Sprawa umorzona...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" i wpadki z planu >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: