SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda?

Pierwsza miłość. Joanna Opozda zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda?

28.06.2016, godz. 16:00
Joanna Opozda
Joanna Opozda foto: AKPA/ ATM Grupa

Zaskakująca metamorfoza aktorki z serialu "Pierwsza miłość"! Joanna Opozda (28 l.) jeszcze do niedawna słynęła ze swoich pięknych blond włosów. Teraz serialowa Jowita z "Pierwszej miłości" zdecydowała się na zmianę fryzury. Przefarbowała włosy na znacznie ciemniejszy kolor i od razu pokazał się w nowym wydaniu swoim fanom na Facebooku i Instagramie.

Joanna Opozda, jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia, zasłynęła dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość". Grała też Agatę, dziewczynę Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" i Marlenę, koleżankę Jaśka Maciej Dybowski) w "Prawie Agaty". Jednak dla wielu widzów wciąż jest Jowitą Kaczmarek, niezłą intrygantką, która wciąż skrywa wiele sekretów przed ukochanym Radkiem (Mateusz Banasiuk) i resztą przyjaciół.

Patrz: Pierwsza miłość. Paulina Gałązka i Sindre Sandemo wzięli ślub. Aśka i Ted z Pierwszej miłości małżeństwem

Aktorka z "Pierwszej miłości" ma tysiące wiernych fanów na Facebooku i Instagramie, z którymi regularnie dzieli się kulisami swojego prywatnego życia. Oczywiście na portalach społecznościowych nie mogło zabraknąć wpisu i zdjęcia prezentującego nową fryzurę Joannę Opozdy.

W przerwie między zdjęciami do "Pierwszej miłości" serialowa Jowita zdecydowała się na metamorfozę. Zmieniła kolor włosów na ciemniejszy, który teraz bardziej przypomina ich naturalny odcień. Joanna Opozda oddała się w ręce specjalisty, doskonale stylitsy fryzur Daniela Giniela. Efekt farbowania włosów zaskoczył nawet ją samą.

"Dziękuje za przywrócenie mi mojego naturalnego koloru włosów !!! Mega się jaram. Czuję sie jak nastolatka !!! To też blond :) Tylko ciemniejszy, nie musi się wszystkim podobać, ważne że ja czuję się super" - napisała aktorka na Facebooku i Instagramie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Jowita i Radek znów razem - ZWIASTUN

Jak zmiana koloru włosów Joanny Opozdy wpłynie na wątek Jowity w "Pierwszej miłości"? Wygląda na to, że jej serialowa bohaterka też przejdzie metamorfozę, która być może będzie się wiązała z kolejnymi przełomowymi zmianami w jej życiu. Bo Jowita już w nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 urodzi przecież dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2016 >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: