SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda w ciąży na planie serialu

Pierwsza miłość. Joanna Opozda w ciąży na planie serialu

13.09.2016, godz. 10:54
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM GRUPA/FACEBOOK

Joanna Opozda, czyli Jowita z serialu "Pierwsza miłość" kwitnie w ciąży! Śliczna aktorka umieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z coraz większym ciążowym brzuszkiem. Oczywiście to tylko charakteryzacji na potrzeby roli w "Pierwszej miłości", bo w życiu prywatnym Joanna Opozda nie spodziewa się dziecka. A szkoda, bo pięknie wygląda jako przyszła mama.

Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk będą rodzicami, ale tylko na planie "Pierwszej miłości". Aktorzy kręcą właśnie sceny, w których ciąża Jowity robi się coraz bardziej widoczna. Ale na ten chwile widzowie "Pierwszej miłości" będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, bo odcinki serialu są realizowane ze sporym wyprzedzeniem.

Patrz: Pierwsza miłość. Artur przeżyje zawał serca

I choć prywatnie Joanna Opozda zachwyca na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zdjęciami, na których prezentuje idealną figurę, to kiedy wciela się w Jowitę musi założyć specjalny sztuczny ciążowy brzuszek. Nie narzeka jednak, bo jako przyszła mama pięknieje z dnia na dzień.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy Paweł uratuje porwaną Melkę przed Dragonem - WIDEO

Na najnowszym zdjęciu z planu "Pierwszej miłości", które wrzuciła na Facebooka trzyma się za brzuszek i wygląda na szczęśliwą u boku Mateusza Banasiuka, czyli serialowego Radka. Fotkę podpisała się zabawnie: "Się doczekaliśmy". Ale fani aktorki nie dali się nabrać na to, że Joanna Opozda naprawdę jest w ciąży. Od razu zorientowali się, że chodzi o ciążę Jowity.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: