SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda powiększyła usta? Aktorka na Facebooku odpowiada na zaczepki hejterów

Pierwsza miłość. Joanna Opozda powiększyła usta? Aktorka na Facebooku odpowiada na zaczepki hejterów

12.07.2016, godz. 11:38
Joanna Opozda powiększyła usta?
Joanna Opozda powiększyła usta? foto: AKPA / FACEBOOK

Joanna Opozda (28 l.), serialowa Jowita z "Pierwszej miłości", zalicza się do grona najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. A mimo to wciąż słyszy, że poprawia swoją urodę u chirurga plastycznego. Ostatnio Joanna Opozda na Facebooku umieściła zdjęcie, na którym wygląda jakby powiększyła sobie usta. I od razu sprowokowała internautów, którzy zaczęli jej zarzucać, że wszystko ma sztuczne. Reakcja gwiazdy "Pierwszej miłości" była natychmiastowa.

Joanna Opozda jest naturalnie piękna, więc operacje plastyczne nie są jej do niczego potrzebne! Nawet bez makijażu serialowa Jowita z "Pierwszej miłości" wygląda olśniewająco, co interanci mogą zobaczyć na jej licznych zdjęciach umieszczanych na Facebooku i Instagramie.

Patrz: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Radek dowie się kto jest ojcem dziecka Jowity

To jednak nie zmienia faktu, że hejterzy doszukują się w twarzy Joanny Opozdy ingerencji chirurga plastycznego. Jej ostatnie zdjęcie z portali społecznościowych sprowokowało internautów do wydania bardzo krytycznej opinii, że aktorka zrobiła sobie usta i na pewno nie ma tak gęstych naturalnych rzęs.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Joanna Opozda ma nowego chłopaka. Planuje ślub?

Na reakcję gwiazdy "Pierwszej miłości" nie trzeba bylo długo czekać. Zresztą Joanna Opozda słynie z tego, że włącza się do żywych dyskusji z fanami i hejterami. Zapewniła wszystkich, że nie korzysta z pomocy chirurga plastycznego, by tak wyglądać. - Mam swoje usta! Polecam konturówke i szminkę poza tym taki kadr ;) Ja piernicze czemu wy myślicie, że ja wszystko mam sztuczne, przyznałabym się, usta sztuczne, rzęsy sztuczne - napisała Joanna Opozda na Facebooku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: