SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

06.06.2016, godz. 13:20
Joanna Opozda
Joanna Opozda foto:

Joanna Opozda, która zalicza się do grona najpiękniejszych polskich aktorek, od kilku dni wypoczywa na egzotycznych wakacjach. Podczas urlopu gwiazda serialu "Pierwsza miłość" cały czas jest w kontakcie z fanami. Na swoich profilach na Facebooku i Instagramie umieszcza zachwycające zdjęcia na plaży nie tylko w kostiumie kąpielowym, który odsłania piękne ciało Joanny Opozdy.

Joanna Opozda dzięki roli Jowity w "Pierwszej miłości" pokazała, że ma nie tylko urodę, ale także talent aktorski. Tak świetnie wciela się tą kontrowersyjną bohaterkę, że budzi w widzach skrajne emocje. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Poza tym aktorka ma wszystko, by stać się prawdziwą gwiazdą. Nie dość, że cały czas rozwija się zawodowo, to także dba o tym, by bym w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Patrz: Pierwsza miłość. Emilka i Bartek spędzą razem noc. Wrócą do siebie? - ZWIASTUN

Profile Joanny Opozdy na Facebooku i Instagramie są pełne prywatnych zdjęć serialowej Jowity z "Pierwszej miłości". Aktorka chętnie dzieli się z internautami wszystkimi etapami swojego życia. A że ostatnio wybrała się na bajeczne wakacje na Cypr to nie brakuje także jej zachwycających zdjęć na plaży.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Hubert Schultz wróci do Pierwszej miłości, by odzyskać Marysię? - WIDEO

Gwiazda "Pierwszej miłości" pozuje na nich nie tylko w bikini odsłaniając przy tym seksowne, ponętne ciało, ale także w pięknych sukienkach, które tworzą idealne, wakacyjne stylizacje. Poza tym Joanna Opozda chętnie odpowiada swoim fanom na komentarze i pisze im o wrażeniach z podróży. Aktorka wykorzystuje krótki urlop na planie "Pierwszej miłości", by nabrać sił przed nowym sezonem. Nie zabraknie w nim bowiem Jowity, bez której wielu widzów już nie wyobraża sobie serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: