SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda opowiada o swoim nowym chłopaku. Planuje ślub?

Pierwsza miłość. Joanna Opozda opowiada o swoim nowym chłopaku. Planuje ślub?

18.06.2016, godz. 18:45
Joanna Opozda
Joanna Opozda foto:

Joanna Opozda, czyli Jowita z "Pierwszej miłości" to prawdziwa piękność, ale wbrew przypuszczeniom jej sprawy sercowe do łatwych nie należą. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka zdradziła, że nadal szuka tego jedynego, ale ślubu brać nie zamierza! Obecnie Joanna spotyka się z tajemniczym adoratorem, ale jeszcze nie wiadomo, co z tego wyniknie. Jowita z serialu "Pierwsza miłość" ma już na swoim koncie poważne, sercowe rozczarowanie.

Joanna Opozda chwyta za serce męską część widowni "Pierwszej miłości", ale sama nie miała do tej pory szczęścia w związkach. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Cosmopolitan" aktorka zdradza, że pierwszy raz zakochała się szalenie w wieku 21 lat, ale jej wybranek mieszkał w Grecji i związek rozpadł się przez różniące ich kilometry.

Zobacz: Pierwsza miłość. Joanna Opozda pokazuje seksowne ciało na wakacjach na Cyprze

Teraz aktorka kogoś ma, ale nie chce zdradzać szczegółów.

- Jest w tym momencie ktoś ciekawy na horyzoncie, ale to są początki... Zobaczymy, co z tego wyniknie - powiedziała Joanna Opozda tłumacząc, że ślubu nie planuje.

Związek zapowiada się jednak poważnie. Serialowa Jowita z "Pierwszej miłości" już dawno nie czuła motyków w brzuchu - Osoba, z którą się teraz spotykam, potrafi mnie rozbawić do łez. To jest coś, czego dawno nie czułam. To jest dla mnie ważne i mam ochotę tę osobę dalej poznawać - zdradziła.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: