SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Joanna Opozda odsłania seksowne ciało na wakacjach na Krecie - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Joanna Opozda odsłania seksowne ciało na wakacjach na Krecie - ZDJĘCIA

19.08.2016, godz. 14:45
Joanna Opozda na wakacjach na Krecie
Joanna Opozda na wakacjach na Krecie foto:

Joanna Opozda, aktorka, która zasłynęła rolą Jowity w serialu "Pierwsza miłość", w tym roku nie może narzekać na brak wakacji! Dopiero co wróciła z Włoch, a już wyruszła na podbój Grecji. Na przepięknej Krecie Joanna Opozda korzysta z kąpieli słonecznych i z dumą prezentuje swoje pięknie opalone, idealne ciało na profilach na Facebooku i Instagramie. Kuszące zdjęcia Joanny Opozdy z wakacji zachwycają internautów.

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od 29.08.2016 w telewizji Polsat

Joanna Opozda w bikini na wakacjach na greckiej wyspie wygląda równie pięknie jak w pełnym ubraniu. Ale serialowa Jowita z "Pierwszej miłości" należy przecież do grona gwiazd, które od dawna zachwycają wszystkich swoją urodą.

Patrz: Pierwsza miłość. Agnieszka Wielgosz rozwodzi się i zmieniła kolor włosów

Nawet bez makijażu, z włosami rozwianymi wiatrem Joanna Opozda prezentuje się doskonale. Nic dziwnego, że tak chętnie udostępnia w internecie na swoich profilach na Facebooku i Instagramie zdjęcia z wakacji. A ponieważ wypoczywa zwykle w bajecznych miejscach, to i jej fotki są zachwycające.

Kilka dni temu gwiazda "Pierwszej miłości" wyjechała na Kretę. I to nie pierwszy urlop aktorki, która w tym roku była już na Cyprze i we Włoszech. Choć zdjęcia do "Pierwszej miłości" trwają już od kilku tygodni, to aktorka może sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach 2016. Marysia w sukni ślubnej z krwią na rękach - ZDJĘCIA

Joanna Opozda chętnie eksponuje swoje seksowne ciało w skąpych kostiumach kąpielowych. Internauci mają na co popatrzeć, bo aktorka może się pochwalić naprawdę pięknym ciałem. Jej figura zawsze była idealna, ale ostatnio Joanna Opozda dodatkowo trenuje jeszcze z Ewą Chodakowską. Dzięki ćwiczeniom jej ciało prezentuje się jeszcze lepiej.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: